Õhtujuht Margo Hussar, peojuht, pulmavanem ja pulmaisa

Kas otsid just oma pulma juhtima kogenud pulmaisa? Otsid hoopis oma juubeli, või asutuse peole õhtujuhti? Mul on siiralt hea meel, et sattusid praegu minu kodulehte uudistama. Järgnevalt natukene üldist infot minust ja mu pulmaisa tööst. (Kõik muu info saate kätte klõpsates siin lehel erinevatele teemalinkidele) Õhtujuht Margo Hussar, peojuht, pulmavanem ja pulmaisa

  Olen lõpetanud Tallinna Ülikoolis kehakultuuriõpetaja õpingud. Lisaerialaks rekreatsioonikorraldus, ehk vaba aja ürituste korraldamine. Haridustase on võrdsustatud magistrikraadiga. Olen kahe poisi isa ja toetava naise abikaasa :D .   Õhtujuhina ja pulmaisana tegelen aktiivsemalt 2006 aastast. Olen füüsilisest isikust ettevõtja (FIE). Suudan juhtida pulmapidu soravalt nii eesti, kui inglise keeles.   Noorpaari soovil viin lisateenusena läbi ka kohapealse pulmatseremoonia. Sobib, kui õige registreerimine on kas liiga vara, teisel päeval, või liiga kaugel. Külalistele aga emotsiooni tahaks ju pakkuda.   Pulmaisa Margo Hussar on saanud tunnustused www.pulmad.ee kaudu: 2013- Pulmaisa 2. koht 2014- Pulmaisa AASTA TEGIJA 2015- Pulmaisa 3. koht 2015- Tseremooniameister AASTA TEGIJA 2016- Pulmaisa AASTA TEGIJA 2016- Tseremooniameister AASTA TEGIJA 2017- Tseremooniameister 3. koht 2017- Pulmaisa 5. koht 2018- Tseremooniameister- 2. koht 2018- Pulmaisa- 4. koht 2020- Pulmaisa 2.-3. koht Kas otsid just oma pulma juhtima kogenud pulmaisa? Otsid hoopis oma juubeli, või asutuse peole õhtujuhti? Mul on siiralt hea meel, et sattusid praegu minu kodulehte uudistama. Järgnevalt natukene üldist infot minust ja mu pulmaisa tööst. (Kõik muu info saate kätte klõpsates siin lehel erinevatele teemalinkidele) Õhtujuht Margo Hussar, peojuht, pulmavanem ja pulmaisa internet website providers web best hosting services.

TERE TULEMAST MINU KODULEHELE

Kas otsid just oma pulma juhtima kogenud pulmaisa? Otsid hoopis oma juubeli, või asutuse peole õhtujuhti? Mul on siiralt hea meel, et sattusid praegu minu kodulehte uudistama.
Järgnevalt natukene üldist infot minust ja mu pulmaisa tööst. (Kõik muu info saate kätte klõpsates siin lehel erinevatele teemalinkidele)

Õhtujuht Margo Hussar, peojuht, pulmavanem ja pulmaisa
Õhtujuht Margo Hussar, peojuht, pulmavanem ja pulmaisa

 

Olen lõpetanud Tallinna Ülikoolis kehakultuuriõpetaja õpingud. Lisaerialaks rekreatsioonikorraldus, ehk vaba aja ürituste korraldamine. Haridustase on võrdsustatud magistrikraadiga. Olen kahe poisi isa ja toetava naise abikaasa :D .

 

Õhtujuhina ja pulmaisana tegelen aktiivsemalt 2006 aastast. Olen füüsilisest isikust ettevõtja (FIE). Suudan juhtida pulmapidu soravalt nii eesti, kui inglise keeles.

 

Noorpaari soovil viin lisateenusena läbi ka kohapealse pulmatseremoonia. Sobib, kui õige registreerimine on kas liiga vara, teisel päeval, või liiga kaugel. Külalistele aga emotsiooni tahaks ju pakkuda.

 

Pulmaisa Margo Hussar on saanud tunnustused www.pulmad.ee kaudu:

2013- Pulmaisa 2. koht
2014- Pulmaisa AASTA TEGIJA
2015- Pulmaisa 3. koht
2015- Tseremooniameister AASTA TEGIJA

2016- Pulmaisa AASTA TEGIJA

2016- Tseremooniameister AASTA TEGIJA

2017- Tseremooniameister 3. koht

2017- Pulmaisa 5. koht

2018- Tseremooniameister- 2. koht

2018- Pulmaisa- 4. koht

2020- Pulmaisa 2.-3. koht

Õhtujuht Margo Hussar, peojuht, pulmavanem ja pulmaisa Kas otsid just oma pulma juhtima kogenud pulmaisa? Otsid hoopis oma juubeli, või asutuse peole õhtujuhti? Mul on siiralt hea meel, et sattusid praegu minu kodulehte uudistama. Järgnevalt natukene üldist infot minust ja mu pulmaisa tööst. (Kõik muu info saate kätte klõpsates siin lehel erinevatele teemalinkidele) Õhtujuht Margo Hussar, peojuht, pulmavanem ja pulmaisa
Õhtujuht Margo Hussar, peojuht, pulmavanem ja pulmaisa
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at web hosting the best 5 in uk providers services present some offerings in reviews web services, which provide top reliable critique on web hosting in usa websites you would like to glance closer also internet the top web hosting providing good companies to glance closer best web hosting providers and read excellent suggestions about them.
Õhtujuht Margo Hussar, peojuht, pulmavanem ja pulmaisa

Lühidalt

Margo Hussar on kogemustega õhtujuht,

kes loob peomeeleolu nii firmade suve-

ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti nii akadeemilisemaid üritusi kui võtab enda

õlule pidulikult muhedat meeleolu loova pulmavanema  rolli.

Viiteid

Pildigalerii Snäpis

Uudisteveerg

Broneerimisest

Kontaktilehekülg

Partnerid

 

Aitan meeleldi Teid ka peole sobiva ansambli otsingutel.

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Margo Hussar

(+372) 5564 9220

www.margohussar.ee

Copyright © 2012