Jõuludeni veel aega on. Vähemalt nii mõtlevad mõned. Tegelikult aga on praegu vaat et viimane hetk mõelda oma asutuse jõulupeo organiseerimisele- leida hea peokoht, ansambel ja õhtujuht.

Minulgi on hakanud juba jõulupidudeks kuupäevad broneeringutest täituma. Mõne jaoks üllatav on aga seegi, et esimese jõulupeo teen mina sel aastal õhtujuhina lausa 24. novembrikuu päeval juba. Lisaks seltskondlikele mängudele pakun ma jõuluprogrammis ka jõuluvana rolli teenust- ehk siis üks ansambli plokivahe saab sisustatud ikka õiges jõulumeeleolus :D Mis puutub aga mu tellimisse, siis siit moraal - jõulud pole kaugel ja jõulukuu ei ole nii pikk ühti, et saaksite enesele alati hea õhtujuhi. St, et broneerige juba täna- muidu jääte ilma ;) Võtke aga julgelt mu kodulehe ülevalt veerust "Kontakt" nupuke ja kirjutage. Margo Jõuludeni veel aega on. Vähemalt nii mõtlevad mõned. Tegelikult aga on praegu vaat et viimane hetk mõelda oma asutuse jõulupeo organiseerimisele- leida hea peokoht, ansambel ja õhtujuht. internet website providers web best hosting services.

Jõulud tulevad õhtujuhil pikad

Margo Hussar 25. okt. 2012

Jõuludeni veel aega on. Vähemalt nii mõtlevad mõned. Tegelikult aga on praegu vaat et viimane hetk mõelda oma asutuse jõulupeo
organiseerimisele- leida hea peokoht, ansambel ja õhtujuht.

Minulgi on hakanud juba jõulupidudeks kuupäevad broneeringutest täituma. Mõne jaoks üllatav on aga seegi, et esimese jõulupeo teen mina sel aastal õhtujuhina lausa 24. novembrikuu päeval juba.


Lisaks seltskondlikele mängudele pakun ma jõuluprogrammis ka jõuluvana rolli teenust- ehk siis üks ansambli plokivahe saab sisustatud ikka õiges jõulumeeleolus :D

Mis puutub aga mu tellimisse, siis siit moraal - jõulud pole kaugel ja jõulukuu ei ole nii pikk ühti, et saaksite enesele alati hea õhtujuhi. St, et broneerige juba täna- muidu jääte ilma ;)
Võtke aga julgelt mu kodulehe ülevalt veerust "Kontakt" nupuke ja kirjutage.

Margo

Jõuludeni veel aega on. Vähemalt nii mõtlevad mõned. Tegelikult aga on praegu vaat et viimane hetk mõelda oma asutuse jõulupeo organiseerimisele- leida hea peokoht, ansambel ja õhtujuht.
Jõulud tulevad õhtujuhil pikad
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at web hosting the best 5 in uk providers services present some offerings in reviews web services, which provide top reliable critique on web hosting in usa websites you would like to glance closer also internet the top web hosting providing good companies to glance closer best web hosting providers and read excellent suggestions about them.
Jõulud tulevad õhtujuhil pikad

Lühidalt

Margo Hussar on kogemustega õhtujuht,

kes loob peomeeleolu nii firmade suve-

ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti nii akadeemilisemaid üritusi kui võtab enda

õlule pidulikult muhedat meeleolu loova pulmavanema  rolli.

Viiteid

Pildigalerii Snäpis

Uudisteveerg

Broneerimisest

Kontaktilehekülg

Partnerid

 

Aitan meeleldi Teid ka peole sobiva ansambli otsingutel.

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Margo Hussar

(+372) 5564 9220

www.margohussar.ee

Copyright © 2012