Nimi: Margo Hussar Õhtujuht-pulmaisa Tel: +372 5564 9220 www.margohussar.ee   Kui soovid kutsuda õhtujuhti enda üritusele, või esitada oma küsimus, siis selle jaoks on lihtsaim viis saata allpool sõnum: PALUN veenduge, et TEIE sisestatud mailiaadress on ÕIGE. Lisage igaks juhuks ikka ka telefoninumber- siis saab õhtujuht- pulmaisa Teile helistada. internet website providers web best hosting services.

Kontakt

Nimi: Margo Hussar

Õhtujuht-pulmaisa

Tel: +372 5564 9220

www.margohussar.ee

 

Kui soovid kutsuda õhtujuhti enda üritusele, või esitada oma küsimus, siis selle jaoks on lihtsaim viis saata allpool sõnum:

PALUN veenduge, et TEIE sisestatud mailiaadress on ÕIGE. Lisage igaks juhuks ikka ka telefoninumber- siis saab õhtujuht- pulmaisa Teile helistada.

Nimi:*
E-mail:*
Telefon:
Pealkiri:
Sõnum:*
Kontakt
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at web hosting the best 5 in uk providers services present some offerings in reviews web services, which provide top reliable critique on web hosting in usa websites you would like to glance closer also internet the top web hosting providing good companies to glance closer best web hosting providers and read excellent suggestions about them.
Kontakt

Lühidalt

Margo Hussar on kogemustega õhtujuht,

kes loob peomeeleolu nii firmade suve-

ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti nii akadeemilisemaid üritusi kui võtab enda

õlule pidulikult muhedat meeleolu loova pulmavanema  rolli.

Viiteid

Pildigalerii Snäpis

Uudisteveerg

Broneerimisest

Kontaktilehekülg

Partnerid

 

Aitan meeleldi Teid ka peole sobiva ansambli otsingutel.

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Margo Hussar

(+372) 5564 9220

www.margohussar.ee

Copyright © 2012