Pulmaisa Margo Hussar tegi 2017 aasta juulikuus oma 200. pulma. Selle tähtsa hetke tähistamiseks pidas pulmaisa meeles ka oma kaunist noorpari ning kinkis neile pudeli kihisevat.

Iga noorpaar ja iga pulm on eriline. Kuid pulm, mis oma järjestuselt kannab mõnd erilisemat numbrit, on märkimist väärt. Seda enam, et järjekorralt selliseid kahe nulliga lõppevaid pulmi ei täitu ju igal aastal.  Ilus on ka fakt, et kogu pulmaisana juhitud 200. pulmast on 30. noorpaarile Margo Hussar ise läbiviinud ka pulmatseremoonia. Ilusad ümmargused numbrid mõlemad. Pulmaisa ütleb: "Tahan tänada kõiki noorpaare, kelle pulmaisa mul on olnud AU olla ja kes mind sellel päeval usaldasid... Tänu Teile ja Teie pulmadele arenen ka mina ise iga kord. TÄNAN TEID. Tänan kõiki tegijaid pulmades- koostöös Teiega olen teinud need tähtsad päevad. TÄNAN." Pulmaisa Margo Hussar tegi 2017 aasta juulikuus oma 200. pulma. Selle tähtsa hetke tähistamiseks pidas pulmaisa meeles ka oma kaunist noorpari ning kinkis neile pudeli kihisevat. internet website providers web best hosting services.

Pulmaisa Margo Hussar on teinud juba 200 pulma

Margo Hussar 1. augustil 2017

Pulmaisa Margo Hussar tegi 2017 aasta juulikuus oma 200. pulma.
Selle tähtsa hetke tähistamiseks pidas pulmaisa meeles ka oma kaunist noorpari ning kinkis neile pudeli kihisevat.

Pulmaisa Margo Hussar on teinud juba 200 pulma

Iga noorpaar ja iga pulm on eriline. Kuid pulm, mis oma järjestuselt kannab mõnd erilisemat numbrit, on märkimist väärt. Seda enam, et järjekorralt selliseid kahe nulliga lõppevaid pulmi ei täitu ju igal aastal. 

Ilus on ka fakt, et kogu pulmaisana juhitud 200. pulmast on 30. noorpaarile Margo Hussar ise läbiviinud ka pulmatseremoonia. Ilusad ümmargused numbrid mõlemad.

Pulmaisa ütleb: "Tahan tänada kõiki noorpaare, kelle pulmaisa mul on olnud AU olla ja kes mind sellel päeval usaldasid... Tänu Teile ja Teie pulmadele arenen ka mina ise iga kord. TÄNAN TEID.
Tänan kõiki tegijaid pulmades- koostöös Teiega olen teinud need tähtsad päevad. TÄNAN."

Pulmaisa Margo Hussar tegi 2017 aasta juulikuus oma 200. pulma. Selle tähtsa hetke tähistamiseks pidas pulmaisa meeles ka oma kaunist noorpari ning kinkis neile pudeli kihisevat.
Pulmaisa Margo Hussar on teinud juba 200 pulma
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at web hosting the best 5 in uk providers services present some offerings in reviews web services, which provide top reliable critique on web hosting in usa websites you would like to glance closer also internet the top web hosting providing good companies to glance closer best web hosting providers and read excellent suggestions about them.
Pulmaisa Margo Hussar on teinud juba 200 pulma

Lühidalt

Margo Hussar on kogemustega õhtujuht,

kes loob peomeeleolu nii firmade suve-

ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti nii akadeemilisemaid üritusi kui võtab enda

õlule pidulikult muhedat meeleolu loova pulmavanema  rolli.

Viiteid

Pildigalerii Snäpis

Uudisteveerg

Broneerimisest

Kontaktilehekülg

Partnerid

 

Aitan meeleldi Teid ka peole sobiva ansambli otsingutel.

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Margo Hussar

(+372) 5564 9220

www.margohussar.ee

Copyright © 2012