Saabuv suvi näitab juba praegu mu 2013 aasta broneerimiskalendris, et tuleb hea pulmade rohke suvi.

Hetkel on mind oodatud pulmaisana juba 14 erinevasse pulma. Seda ajavahemikul juuni kuni august 2013. Pooled neist pulmadest on juulikuus. Tasub mainimist, et 2012 aastal oli mul samal ajavahemikul juhtida 16 pulmapidu. Muidugi on suvel ka veel jaanipäevad, juubelid ja asutuste suvepäevad tegemisel. Tuleb tõdeda, et pulmade kohta on küsitud palju rohkem, kuid tihtilugu juba kinni olevatele kuupäevadele. Siiski näitab see, et pulmade pidamine on jätkuvalt moes, seda eriti suvekuudel.   Moodi hakkab minema ka pulmaisa Margo Hussar, kelle kohta leiab häid kommentaare juba pulmad.ee lehel. Lisaks heale tagasisidele leiab mind "Aasta pulmaisa 2012" esitatud kandidaatide hulgastki.   Järelikult teen ikka õiget asja ja peab edaspidi veelgi rohkem pingutama- et olla veel rohkem tipus.   Mis siis muud, kui et HÕISSA PULMAD !!! Saabuv suvi näitab juba praegu mu 2013 aasta broneerimiskalendris, et tuleb hea pulmade rohke suvi. internet website providers web best hosting services.

Suvi näitab, et pulmade pidamine on taas moes

Margo Hussar 5. aprillil 2013

Saabuv suvi näitab juba praegu mu 2013 aasta broneerimiskalendris, et tuleb hea pulmade rohke suvi.

Hetkel on mind oodatud pulmaisana juba 14 erinevasse pulma. Seda ajavahemikul juuni kuni august 2013. Pooled neist pulmadest on juulikuus. Tasub mainimist, et 2012 aastal oli mul samal ajavahemikul juhtida 16 pulmapidu.

Muidugi on suvel ka veel jaanipäevad, juubelid ja asutuste suvepäevad tegemisel.


Tuleb tõdeda, et pulmade kohta on küsitud palju rohkem, kuid tihtilugu juba kinni olevatele kuupäevadele. Siiski näitab see, et pulmade pidamine on jätkuvalt moes, seda eriti suvekuudel.

 

Moodi hakkab minema ka pulmaisa Margo Hussar, kelle kohta leiab häid kommentaare juba pulmad.ee lehel. Lisaks heale tagasisidele leiab mind "Aasta pulmaisa 2012" esitatud kandidaatide hulgastki.

 

Järelikult teen ikka õiget asja ja peab edaspidi veelgi rohkem pingutama- et olla veel rohkem tipus.

 

Mis siis muud, kui et HÕISSA PULMAD !!!

Saabuv suvi näitab juba praegu mu 2013 aasta broneerimiskalendris, et tuleb hea pulmade rohke suvi.
Suvi näitab, et pulmade pidamine on taas moes
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at web hosting the best 5 in uk providers services present some offerings in reviews web services, which provide top reliable critique on web hosting in usa websites you would like to glance closer also internet the top web hosting providing good companies to glance closer best web hosting providers and read excellent suggestions about them.
Suvi näitab, et pulmade pidamine on taas moes

Lühidalt

Margo Hussar on kogemustega õhtujuht,

kes loob peomeeleolu nii firmade suve-

ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti nii akadeemilisemaid üritusi kui võtab enda

õlule pidulikult muhedat meeleolu loova pulmavanema  rolli.

Viiteid

Pildigalerii Snäpis

Uudisteveerg

Broneerimisest

Kontaktilehekülg

Partnerid

 

Aitan meeleldi Teid ka peole sobiva ansambli otsingutel.

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Margo Hussar

(+372) 5564 9220

www.margohussar.ee

Copyright © 2012