Pulmaisa Margo Hussar loob Peojuht annab sulle kindluse, et sinu jaoks erilise tähtpäeva tähistamine sujub ladusalt ja meeleolukalt. Pulma, juubeli, suve- ja talvepäevade jaoks kogenud peojuht aitab peo käigus hoogu üles saada ja annab suure panuse õige meeleolu loomisesse.   Pulmaisa Margo Hussar loob peol õige meeleolu

Sinu suurepärase peo ladusa õnnestumise heaks

 

Peojuht loob meeleolu
Hea pulmaisa loob peomeeleolu ja pakub külalisi kaasavaid tegevusi. Eelnevalt saad peojuhilt küsida nõu kuidas ladusamalt pidu korraldada.

 

Hea teada õhtujuhist

Kogemustega õhtujuht suudab rahva kaasa haarata ja meeleolu üles tõsta. Loe lähemalt senistest tegemistest ja mida on peo plaanimisel hea teada.

 

Broneeri sulle sobiv aeg

Mõistlik on hakata sulle olulist päeva kavandama juba aegsasti. Vaata õhtujuhi kalendrist, millised päevad on juba broneeritud ja mis veel vabad.

 

Võta kontakti ja räägime

Kui planeerid pidu, siis saad lisainfot ja vestlusaja kokku leppida kas helistades, kontaktilehel sõnumit saates või e-maili teel kirjutades.

 

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Pulmaisa Margo Hussar loob

  Peojuht loob meeleolu Hea pulmaisa loob peomeeleolu ja pakub külalisi kaasavaid tegevusi Eelnevalt saad peojuhilt küsida nõu kuidas ladusamalt pidu korraldada

Pulmaisa Margo Hussar loob peol õige meeleolu

Peojuht annab sulle kindluse, et sinu jaoks erilise tähtpäeva tähistamine sujub ladusalt ja meeleolukalt. Pulma, juubeli, suve- ja talvepäevade jaoks kogenud peojuht aitab peo käigus hoogu üles saada ja annab suure panuse õige meeleolu loomisesse.
www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht