Külalisteraamat Pulmaisa Margo Hussar on oma aastatega tehtud pulmaisa ning õhtujuhi rolli täites saanud hulgaliselt positiivset vastukaja. Kui ka sina soovid Margo Hussari poolt juhitud pidude käigus tekkinud muljeid ja meeleolusid postitada, siis saad seda teha siin Oli Margo siis jõuluvana, õhtujuht, päevajuht või hoopis pulmaisa, pane oma mõtted siia kirja ;) Külalisteraamat

Külalisteraamat

Pulmaisa Margo Hussar on oma aastatega tehtud pulmaisa ning õhtujuhi rolli täites saanud hulgaliselt positiivset vastukaja.

Kui ka sina soovid Margo Hussari poolt juhitud pidude käigus tekkinud muljeid ja meeleolusid postitada, siis saad seda teha  siin

Oli Margo siis jõuluvana, õhtujuht, päevajuht või hoopis pulmaisa, pane oma mõtted siia kirja ;)

Piia ja Even 14. juulil 2024 kell 20:21
Täname Sind suurepärase pulmapeo juhtimise eest! Olid alati meie jaoks olemas ja leidsid kiire lahenduse ka ootamatutes olukordades! Õhtu oli täis meeldivaid üllatusi, mis jäävad terveks eluks meelde! Me ei kahtle selles, et pulmaisa valikul tegime õige otsuse! Soovitame soojalt kõikidele noorpaaridele, kes otsivad kindla käe ja suure kogemusega tegijat!
Jaan ja Marily 5. juulil 2024 kell 08:49
Aitäh sulle, Margo, et olid meil olemas meie elu tähtsaimal päeval.

Tunneme rõõmu, et me ei valinud kedagi teist. Isegi meie külalised ei olnud oma kiidusõnadega kitsid. Veelkord aitäh sulle.
Tiiu 18. augustil 2023 kell 12:04
Ainult suured tänusõnad! Õigesti valitud pulmaisa on ilusa pulmapeo kordamineku
võtmesõna! Margo Hussar on just see inimene, kes minu tütre pulmad imeliseks
muutis. Alati õigel ajal õiges kohas ja toredate tegevustega, mis kedagi piinlikku
olukorda ei asetanud! Suur tänu Sulle, Margo,et aitasid ja andsid head nõu ja muutsid
Kadi ja Andrese päeva imeliseks!
Kätlin Umbleja 20. juulil 2023 kell 13:38
Armas Margo
Oleme sulle väga tänulikud, et muutsid meie imelise päeva veel imelisemaks.
Oleme küll nüüdseks juba kuu abielus olnud, aga peo muljeid jätkub veel praegugi ja kindlasti ka edaspidigi veel
Esimene kõne mis ma sulle enne pulmi (umbes 3 kuud) tegin, teadsin ma esimesest hetkest, et just sina oled see õige inimene meie pulmapidu läbi viima.
Kõik sinu eeltöö enne pulmi, pulmapäeval ja ma loodan, et mõnel üritusel kohtume ka edaspidi on olnud Super
Tavaliselt ma ikka pidudel muretsen, et kuidas või mis, aga minu enda pulm oli see esimene üritus, kus ma ei mõelnud mitte millelegi, nautisin täiel rinnal seda päeva, sest ma teadsin, et olen usaldanud selle päeva läbi viimise kõige usaldusväärsema inimesele.
Väga paljud külalised räägivad sinust veel tänagi ülivõrdes
Aitäh sulle selle eest, et muutsid meie päeva nii eriliseks ja et me saame rääkida oma pulmapäevast ülivõrretes. Kahju, et see kauem ei kestnud ja märkamatult saabus hommik
Aitäh sulle Margo
Kohtumisteni uutel üritustel 😉
Kärolin ja Harly 4. juulil 2023 kell 12:56
Tere meie päeva tegija Margo!

Ei teagi kohe kuidas alustada….. emotsioone veel nii palju ja kohati ei ole veel nagu isegi aru saanud kui hästi ja ilusti meie päev algas kestis ja lõppes.

Oleme sulle piiritult tänulikud terve sinu olemise suhtumise ja läbiviimise eest!
Olid nagu meie inimene.
Ylimalt hea tunne oli osa vötta omaenda peost sest sinu kätes oli juhtimine.

Väga paljud meie söpradest ja ka pereliikmetest kysisid täpsemalt su nime ja kiitsid sönadega: väga kõva pulmaisa!!!

Oleme kõigilt juba feedbacki saanud ja sind on kiidetud igas sönumis!

Minu Rootsi grupp oli hommikul minnes silmad vees et niiiii äge pidu kus oli absoluutselt köike ja et miks see aeg nii ruttu läks😅😅😅😅😅nad oleks soovinud yhte sellist pidu veel😅😅😅Ole sa sydamest tänatud meie poolt ja millise ilusa päeva sa meile kinkisid meie eluraamatusse!!

Siirad tänud Sulle Margo!
Ikka kohe väga siirad tänud!

Kärolin ja Harly
Peeter ja Maarika 19. augustil 2022 kell 17:07
Siin varem toodud ülivõrretes tagasisidele on raske midagi muud lisada kui et see ongi asjakohane ning täpne! Meie pulmapidu õnnestus suuresti tänu Margole suurepäraselt ning vastavalt ajakavale- vaatamata sellele et kohalikud mõisakummitused püüdsid pidevalt aega peatada ;) Kõik läbiviidud ettevõtmised olid soliidsed ja maitsekad ning Margo nende läbiviimisel paindlik ja loominguline! Suur aitähh Sulle Margo!!!
Kaily&Tarvi 17. juulil 2022 kell 19:35
Armas Margo
Tahame sind südamest tänada, et muutsid meie pulmapäeva just nii ilusaks ja toredaks nagu see oli. Kõik laabus nii sujuvalt ja ülihästi. Oli palju nalja, naeru ja piisavalt tegevusi pulmarahvale. Sa olid kui oma inimene, mida ka paljud külalised arvasid olevat.
Saime palju tagasisidet pulmakülalistelt, kes samuti väga kiitsid pulmaisa ja uurisid, kust me sellise vahva pulmaisa leidsime. 
Oli väga ilus ja meeldejääv pidu.

Aitäh sulle!

Kaily ja Tarvi
Perekond Jakunin 3. märtsil 2022 kell 13:51
Hea Margo!
Mis me oskame ütleda !
Sa oled super pulmaisa, reageerisid kiiresti ja oskasid suunata.
Sa oled meeldiv peojuht ja abivalmis inimene , kes andis geniaalseid ided .
Kui keegi küsib pulmaisa soovitust siis meie kohe soovitame sind.
Aitäh veelkord ja edu edaspidiseks :)
Anu ja Timo S. 14. okt. 2021 kell 15:01
Soovitan soojalt!

Kui pulma hakkavad pidama viimse detailini planeerija ja vooluga kaasaminev perfektsionist siis Margo on just õige pulmaisa (eriti kui planeerimine kulges pandeemia ajal). Eriti kasuks tulevad sellisel juhul Margo kogemused ning teadmised pulmaisa ja tseremooniameistrina, sest võttis väga palju pingeid ära kui sai vajadusel nõu küsida ning kindel olla, et on alati olemas kõne/emaili kaugusel.
Tseremoonia, mille läbi viis kõlavahäälega, mis kõigi külalisteni jõudis (isegi kui olime paadisillal teistest eemal) oli soe ja südamlik- aga ei puudunud ka naer.
Ülejäänud õhtu pulmaisana haaras kogu rahva kaasa ja täitis oma lubaduse, et kõigil on lõbus ning igav ei hakka- mängud ja katsed andsid veel jutuainet veel pikalt.

Lühidalt- soe, südamlik ning paremgi kui oskasime oodata.
(Kiidusõnu tuli ka külalistelt)

Suur suur aitäh olemast osa meie erilisest päevast.
A&T
Rety and Amro 30. augustil 2019 kell 15:31
Hi Margo!

We had our wedding early August in Estonia, we had guests flying from all around the world with over 20 nationalities. Margo translated our ceremony to our English speaking guests and it excellent.

With lots of people from different cultures in one place, Margo managed to entertain everyone and made sure all went smooth. He had organized for us some nice games and the guests were pleased to see some Estonian traditions in action. People had a blast.

Everything went as planned, even when we rushed in the schedule due to some people being late, it was fantastic and the activities were well managed.

Thank you Margo! we really appreciate it!

Best,
Rety and Amro
Kristiina ja Tamba 25. augustil 2019 kell 11:20
Thank you Margo for being a part of the most wonderful day of our lives. We could not have wished for a better master of ceremony and appreciate all you have done to make our wedding a success. You are not only a great professional but also have a good sense of humour. You did a wonderful job showing, representing and merging the beautiful Estonian culture with the African one. You also did a fantastic job translating so everyone could understand and feel at home. We appreciate your attention to detail and excellent organisations skills. Thank you from both of us.
Tamba and Kristiina 23.08.2019
Kristel 31. juulil 2019 kell 01:09
Väga supper tubli ja tore pulmaisa (eesti-inglise keelne pulm :) ). Jäime nii mina, mu abikaasa ja külalised toreda peoga väga rahule.
Aivi ja Henri 16. mail 2019 kell 20:04
Hea Margo!
Pulmaisana suutsid meie pidu kenasti vedada ja koos hoida. Märksõnadeks siinkohal on operatiivsus, loovus ja rahulikkus, mis näitasid selgelt sinu professionaalsust peo juhtimisel. Kuna saabusime Eestisse alles päev enne pulmi, siis käis kogu meie pulmakorraldus Skype'i teel. Meie jaoks oli sinu struktureeritus suur pluss, eriti tööfaili olemasolu, millest hiljem sai peokava töödokument. Nõnda oli lihtne jälgida, mis tehtud ja mis veel tegemist vajas ning millal miski toimub. Kella jälgida peol polnud tõesti tarvis ning Margo kohandas plaanitud tegevusi sujuvalt (peaaegu märkamatult) ajakavale vastavaks. Meie peol läks pildistamisega kauem kui mõeldud, mistõttu mõned tegevused jäid peoplaanist välja, ent Margo suutis kohandused teha nõnda elegantselt, et jäi mulje, et nõnda pidigi olema.
Oleme väga tänulikud, et juhtisid meie pidu ning kindlustasid meile ja meie külalistele ühe meeleoluka õhtu.

Soovime sulle jaksu ja et mitmed noorpaarid leiaksid tee sinu juurde.

Kniks ja kraaps!
Perekond Lillmaa
Karmen ja Siim 17. augustil 2018 kell 15:08
Hea Margo,

Oleme väga tänulikud, et meie pulmapäev nii toredasti juhitud sai. Sinuga oli algusest lõpuni mõnus koostööd teha, kuna oled täpne, asjalik ja arvestav. Esimese kohtumisega suutsid tekitada meie peades elava nägemuse oma pulmapäevast, mistõttu oli Sinu kasuks valikut langetada väga lihtne. Olid mõnusalt paindlik ja loominguline meie ideede elluviimisel. Pulmapäeval usaldasime Sind 100%, mistõttu saime ise vaid nautida kogu protsessi. Ka mitmed meie nooremad kui ka vanemad pulmakülalised andsid meile Sinu pulmajuhtimise kohta positiivset tagasisidet. Jäime Sinu tööga väga rahule ning soovitame Sind julgelt tulevastele pruutpaaridele!

Palju rõõmu ja jõudu kõigis Sinu edasistes ettevõtmistes!

Karmen ja Siim
Katre & Silver 5. augustil 2018 kell 10:50
Me jäime pulmade korraldamisega päris hilja peale, aga tänu õnnelikule juhusele saime endale parima pulmaisa :)
Margo mõtles kaasa ja aitas ideedega, arvestas meie soovidega ning suutis meie huvitavat külaliste seltskonda hästi käimas hoida.
Suur aitäh, Margo!
Kõike paremat soovivad värskelt abielus Katre ja Silver ning väike Säde.
Sille ja Andy 24. märtsil 2017 kell 09:52
Tere Margo!

Tahame tänada sind meie kakskeelse (eesti-inglise)pulmapeo läbiviimise eest Veebruaris. Sa olid abiks enne pulmi hoolimata sellest et suhtlesime e-maili ja Skype teel. Peol oli parajalt aega nii süüa,vestelda, mängudest osa võtta kui ka tantsida. Kuna Inglismaal pulmatraditsioone otseselt ei ole, siis räägivad meie külalised Inglismaalt siiani Eesti pulmatraditsioonidest ja kui põnev kõik oli. Tänu sinu abile pulmapäeval saime me ennast lõdvaks lasta nin pidu nautida ning saame öelda et see oli ideaalne päev!

Edaspidiselt julgeme Sind kõigile nõuküsijatele soovitada!

Sille ja Andy
Upanid 31. dets. 2016 kell 15:08
Tere Margo!

Soovime sulle meeleolukat aastavahetust ning kõikse paremat ja edukat uut aastat!

Samuti tahame tänada Sind meie suvise pulmapeo läbiviimise eest. Sa olid korraldusliku poole pealt igati abiks ning peol pulmaisa rollis suurepärane. Meil endal olid kõrged ootused ning need said Sinu poolt kuhjaga täidetud. Kiidusõnu kuulsime ka külalistelt. Edaspidiselt julgeme Sind kõigile nõuküsijatele soovitada!

Madis & Egle
Matalojad 24. okt. 2016 kell 14:59
Margo oli meie pulmas suurepärane, täpselt selline nagu me ette kujutasime ja tegelikult veelgi parem! Täname, et sa tulid ja andsid endast maksimumi! Tulevased pruutpaarid, kes on pulmaisa otsinguil, meie soovitame Margot 100% :)
Kaspar ja Helena 25. augustil 2016 kell 19:47
Tere Margo

Samuti täname veelkord ka Teid suurepärase pulmaõhtu juhtimise eest. Kõik oli mõnusalt tasakaalus - sai lustakaid mänge mängida, külalistega jutustada kui ka tantsida, kõike seda parajalt, sujuvalt ning maitsekalt.

Nii meie kui ka külalised jäid kõik peoga ülimalt rahule, just tänu pulmaisa heale taktile, mille sammus pidu rõõmsalt astus. Teiepoolne suhtlemine nii meie kui külalistega oli mõnus, viisakas, kuid oli ka natukene nalja. :)

Omalt poolt soovime Teile palju toredaid kordaminekuid edaspidiseks!

Härra ja Proua Lepper
Maarja & Tõnis 14. augustil 2016 kell 22:44
Aitäh sulle, Margo, meeldejääva pulmapeo eest!
Mänge ja tegevusi oli õhtu jooksul täpselt nii palju kui vaja, ei rohkem ega vähem. Ta oskas hästi külaliste pealt lugeda, millal lasta neil muljetada, millal tantsima suunata, millal mõni tegevus ette võtta. Õhtu jooksis väga sujuvalt.
P.S. Margo vastas meie kirjadele 90% ulatuses 5 minuti jooksul. See lihtsalt oli muljetavaldav! :)

Aitäh!

Mr&Mrs Palo ;)

Indrek ja Liis 13. augustil 2016 kell 15:35
Tere Margo!

Sooviksime sind siiralt tänada, et aitasid viia läbi meie suurepärast pulmapäeva 8. juulil! Kõik laabus väga hästi ning saime nautida pulmapäeva ilma, et peaks millegi üle muretsema.
Sinu organiseerimisvõime, inimestega suhtlemine ning olemine õigel ajal õiges kohas, avaldas kõikidele külalisele ja eelkõige meile suurt muljet :)

Täname sind veelkord ning soovime sulle palju huvitavaid eluhetki.

Liis ja Indrek
Jaak ja Sigrid Noormägi 8. augustil 2016 kell 21:01
Tere Margo!
Täname sind südamest selle väga mõnusa ja maitseka õhtu eest. Lihtsalt ei ole ühtegi asja mida saaks paremini teha, kõik külalised olid väga rahul. Ainuke asi mis headel minutitel miinuseks on, et see läheb nii kiiresti :D Aga mälestused kestavad veel väga pikalt.
Suur suur aitäh!
Sigrid ja Jaak
Tuuli ja Julius 24. juulil 2016 kell 20:24
Kallis Margo,

Sa olid lihtsalt suurepärane pulmaisa -- olid humoorikas, loomulik ja loominguline, suhestusid suurepäraselt nii pruutpaari, külaliste kui teiste korraldajatega. Pulm jooksis Sinu juhtimisel sujuvalt alates tseremooniast -- mille viisid läbi, nagu oleksid pruutpaari tundnud nende suhte algusest peale -- kuni pruudipärja mahamängimiseni keskööl. Tegevusi oli seejuures täpselt parajalt, ei liiga palju, ei liiga vähe.

See, mida Sa teed -- aitad noorpaare sellel viimasel sammul abielu suunas -- ja see, kuidas Sa seda teed, on tohutult ilus. Loodame, et Sul jätkub selle jaoks jaksu ka edaspidi :)

Aitäh!

Tuuli ja Julius
Marie ja Runo Runnel 21. juunil 2016 kell 22:44
Margo oli meie pulmas nii pulmaisa kui ka tseremoonia läbiviija. Me ei oleks osanud oodata, et tseremoonia võiks niivõrd muljetavaldav olla. See, kuidas Margo meile otsa vaatas, meie ja meie külalistega suhestus ning tseremoonia käigus MEIE lugu rääkis, oli väga liigutav. Peo juhtimine toimis samuti väga hästi. Läbiviidud tegevused ja mängud olid väga toredad nii meile kui ka meie külaliste jaoks. Ta julgustas meid pidama traditsioonilist pulmapidu ning toetas meid igati peo planeerimisel. Mis peamine, meie esimesest kohtumisest alates süstis Margo meisse kindlust, et kui suur päev viimaks käes on, siis on tema see, kes tegevuste ja erinevate asjaolude sujuvuse eest vastutab. Ta pidas oma sõna. Kogu peo korraldus ja kõik tegevused sujusid ja tänu selle saime oma päeva maksimaalselt nautida. Oleme Margole väga tänulikud ja soovitame teda kindlasti ka teistele pulmaisaks!

Marie ja Rauno
Triinu 9. juunil 2016 kell 09:57
Aitäh selle ägeda ja meeldejääva pulmapeo eest. Olime ise üli rahul ja külalistelt kuulsime ainult kiidusõnu.
Jõudu ja jaksu sulle edaspidiseks.

Triinu ja Peeter
Kairi 20. märtsil 2016 kell 23:56
Tänu Margole sai mu sünnipäev sisu! :) Aitähh, et aitasid selle päeva mõnusalt meeldejäävaks muuta! :)
Kristjan Kaasik 6. märtsil 2016 kell 13:48
tänud meeldejääva jahipeo eest ,harjutan ikka paberlehe lennutamist !!!
Mari-Liis ja Jaanus 14. sept. 2015 kell 10:42
Armas Margo!
Suured tänud Sulle, et juhtisid meie pulmapidu! Me ei oleks saanud oma pulmaisa valikuga rohkem rohkem rahul olla! Kõik sujus väga ladusalt - nii tseremooniakohas, pulmarongis kui ka ka peokohas. Võitsid meie usalduse juba esimesest kohtumisest peale. Sinu elegantne ning professionaalne pulma juhtimise viis ei jätnud külmaks ka pulmakülalisi. Kuulsime külalistelt ainult kiidusõnu oma pulmaisa kohta. Kuna kümmekond pulmakülalist oli välismaalt ning eesti keelest aru ei saanud, siis oli meile pulmaisa valikul oluliseks kriteeriumiks ka see, et pulmaisa oskaks inglise keelt. Ning peame ütlema, et ka meie välismaiste külaliste juhendamine, neile eesti pulmakommete seletamine ning nende pulmatralli kaasamine tuli Sul suurepäraselt välja!
Ja mis kõige olulisem - me ise nautisime sinu lõbusaid mänge ning suurepärast huumorimeelt õhtu jooksul kogu täiega! :)
Suur aitäh Sulle selle eest!

Mari-Liis ja Jaanus
Silvia&German 17. augustil 2015 kell 11:44
Suur aitäh meeldejääva ja ladusa pulmapeo eest. Ainult positiivsed elamused. Kordagi ei tekkinud pulmapeol tunnet, et peaksime muretsema, mis järgmiseks toimub, kõik sujus. Sügav kummardus ning uute kohtumistenii!
Janne ja Inno 18. juulil 2015 kell 12:17
Tahame tänada suurepärast Margot, kes viis läbi meie imelise pulmapeo. Koostöö sujust nii enne pulmi kui ka pulmapäeval. Pulmapäev sujus Margo juhtimisel väga ladusalt- kordagi ei hakanud igav, olid lõbusad mängud, oli aega söömiseks, tantsimiseks ja jutustamiseks. Külalistelt saime samuti positiivset tagasisidet pulmaisa kohta. Meil on ääretult heameel, et viisid läbi meie tähtsat päeva. Parimat valikut ei saanud tehagi! Hõbepulmas kohtume kui mitte juba varem!

Parimate soovidega,
Janne ja Inno
23.05.2015
Kristiina ja Alar 14. juulil 2015 kell 19:06
Meil jätkub Margole pulmaisana ainult kiidusõnu! Nii meie kui ka külalised jäime väga rahule! Oli nii mängu, tantsu, kui ka veidi vaba aega, samas ei olnud kordagi igav. Kõik sujus suurepäraselt. Meie saime päeva nautida ning ei pidanud millegipärast muretsema!
Kindlasti kohtume veel!

Parimate soovidega, õnnelik abielupaar Kristiina ja Alar
K & G 3. veebr. 2015 kell 19:27
Aitäh suurepäraselt juhitud pulmapeo eest! Tegevust oli piisavalt, samuti aega jutustada ja lihtsalt olla. Kõik oli soliidne, kuid samas lõbus ja kaasahaarav. Oleme külalistelt hulganisti kiidusõnu kuulnud. Aitäh-aitäh-aitäh:)
Klaarika 28. dets. 2014 kell 15:48
Nii toredat sünnipäeva läbiviimist ei mäletagi, et oleks olnud. Kõige rohkem meeldid, et ei sunnitud jooma, sai rahulikult süüa ning jutustada, mängud olid rahulikud ja lahedad. Õhtu sai kuidagi märkamatult ruttu otsa.
Suurimad tänusõnad meeldejääva sünnipäeva korraldamise eest!
Aila 7. dets. 2014 kell 15:47
1.jalaväebrigaadi juhtkond oma meeskonnaga tänab Teid, Margo, jõuluaja meeleolukaks loomise eest. Oma isiksuse ja positiivsusega panite inimesed naeratama ning peost mõnu tundma. Öledakse, et „kauneimad peod on need, mis leiavad aset meis enestes“ (“Armastus kestab kolm aastat”, 1997) – just seda suutsite tundma panna meie hinges. Rõõm meis enestes! Täname Teid kogu südamest ja hindame Teie panust meie ürituse õnnestumisele!
Ave ja Tiit 12. okt. 2014 kell 16:18
Meil on südamest hea meel, et saime Sinu kiires graafikus ühe viimastest vabadest laupäevadest (30.08.14) broneerida meie pulmapeo jaoks!
Rohkem õigemat valikut lihtsalt ei olekski saanud olla...pidu sujus meeldivas rütmis - kõigil jäi aega laua taga süüa-juua-juttu ajada ning mõistlikul hulgal mängudes said kaasa lüüa just need, kes seda soovisid - ei mingit laua tagant vägisi ära kiskumist.
Ka meie külalistelt oleme tagasisidena ainult positiivset kuulnud - sümpaatne, viisakas, hea huumor, toredad mängud.

Igatahes suured tänud sulle meie kauni pulmapoe läbi viimise eest!!!

Tervitustega, Ave & Tiit & pisike Rasmus
Eveli ja Marko, 02.08.2014 22. augustil 2014 kell 15:41
Margo on inimene, keda saab pimesi usaldada ja kes teeb oma tööd täie pühendumisega. Väga positiivne inimene ja kiidusõnadest jääb lihtsalt väheks. Kirjavahetus enne pulmi sujus väga hästi, kiirelt tulid vastused, mis on väga tähtis pruutpaarile. Esmakohtumisel tekkis kohe tunne, et oleme oodatud. Jäime Margo juhitud pulmapeoga südamest rahule ja rohkemgi veel. Teie olite koos ansambel Poleroga meie esimene valik ja me ei kahetse kordagi. Mulle meenub, kui saime pulmarongi ajal teada, et me ei olnudki Polerole öelnud, et vahetasime peokohta. Väga piinlik…Ise olime selles muidugi 100% kindlad, et kõik teavad. Siinkohal ongi siiralt hea meel, et Teil jätkub silmi igale poole ja Polero esines siiski õiges pulmas. Super koostöö! Jätkake samamoodi edasi. Suur aitäh! Kohtumiseni…kui mitte enne, siis hõbepulmas kindlasti! :)
Lilian ja Kristjan 1. augustil 2014 kell 16:13
Armas Margo!

Tahame tänada Sind suurepärase pulmaõhtu eest, kõik läks nagu valatult :) Meie ja külalised jäime üliväga rahule! Pulmas oli mitmeid külalisi, kes plaanivad peagi abieluranda sõuda ning küsiti, kust me nii ägeda pulmaisa leidsime :) Seega oleme üsna kindlad, et lähiaastatel saame ise külalised olla Sinu poolt läbiviidud pulmas :)

Suur-suur kniks ja kraaps veelkord!!!
Lea 15. juunil 2014 kell 19:57
Tahame tanada sind Margo vaimustava pulmapaeva eest. Meie inglise - eesti pulm sujus vaga kenasti ja me saime ainult ylistavat tagasisidet sinu kohta. Meile endile tundus, et nagu me oleksime sind juba ammu tundnud ja koik oli vaga monus. Soovitame sind koigile, sest toesti parimat pulmaisa on raske leida. Aitah sulle KOIGE eest.
Parimat ja ainult edu soovides, Lea ja Jonathan Last
Karmen ja Ulvar 30. märtsil 2014 kell 17:44
Kallis Margo,

Suur tänu Sulle, et aitasid meie pulmapäeva muuta nii meeleolukaks ja lõbusaks! Me jäime väga rahule. Ka kõik külalised kiitsid Sind ja sinu mõnusat huumorit ja vahvaid mänge.

Ja meie arvame sama! Õhkkond oli tänu Sinule mänguline ja elav, rahval oli lõbus, kõike oli parasjagu, nii mänge, nalju kui ka hingetõmbamise aega.

Armsad noorpaarid, kes te ei ole veel omale pulmaisa leidnud, Margo on fantastiline pulmaisa! Ta arvestab teie soovidega, märkab detaile ja oskab pidu väga sujuvalt ja mõnusalt vedada. Soovitame soojalt ;)

Veelkord, suured tänud, Margo!
Elika 18. veebr. 2014 kell 22:26
Aitäh veelkord Pärnumaa metsadesse tulemast ning meie kahepeale kokku 75. juubelipeo vedamise eest!
Kogu õhtu möödus väga lõbusalt ning ka pisut piinlikud hetked said sujuvalt naljatades minetatud.

Kõik külalised kiidavad!
Juubilarid loomulikult ise ka. :)

Järgmise juubelini, seniks jõudu ja jaksu!

Elika ja Eimar
Jaanika Ambur 12. veebr. 2014 kell 16:59
Meie suured tänud Margole, kes aitas meie HÕBEPULMA läbi viia ning meile kõigile meeldejäävaks teha.
Kuna tegu polnud just esimeses nooruses pidulistega ning ka õhtu sisu veidi erinev tavapulmast, siis oli kõik hästi läbi mõeldud. Oli parajas koguses nii liikumismänge kui istumismänge kui ka meie lastele suunatud pererituaale. Kui 25. aastat tagasi peetud pulmapeol olime meie pruutpaarina peategelased ning arvasin, et hõbepulm saab olema lihtsalt suur pidu, siis olime terve õhtu taas "peategelased" heas mõttes. Oli väga tempokas ning soliidne peoõhtu rohke nalja, tantsu ja lauluga. Kõigi piduliste naerusuised näod lugematutel fotodel on kordaläinud peo tõestuseks.
Uute kohtumisteni! Jaanika ja Harri
Kadi ja Marko 5. jaan. 2014 kell 07:44
Tagantjärele-ja veelkord tänud Saaremaale tulemast!
Paremat pulmaisa- õhtujuhti ei suudagi ette kujutada! Margo oskab käigult inimesi lugeda ja tänu sellele on naljad, mängud või ülesanded alati õigel ajal ja õiges kohas.
Enese eest räägib fakt, et mitmed lähiajal abielluvad külalised on palunud Teie kontakti.
Suured aitähid ja ootame kohtumisi Teie poolt juhitud üritustel!

Kersti ja Martin 18. nov. 2013 kell 13:42
Tänu Margole sai meie niigi ilus pulmapäev veelgi ilusamaks! Meie jäime väga rahule, samamoodi oleme kuulnud palju häid sõnu ka Tema kohta oma külalistelt.
Piisavalt oli tegemisi-mänge nii külalistele kui ka pruutpaarile. Saime väga palju abi ka enne pulmapäeva, kohe näha, et inimene teeb tööd südamega!!!

Sina tegid meie päeva nii meeldejäävaks, loodame, et meiegi tegime seda Sinu jaoks just tänu meie pulmaautole ;)
Suur-suur aitähh Sulle, Margo!!!

Kersti ja Martin.
Katrin 15. nov. 2013 kell 13:27
Oleme Margole väga tänulikud, et ta aitas meie pulmapäeva muuta veelgi meeldejäävamaks!
Ta on pulmaisa, kes arvestab absoluutselt 100% pruutpaari soovidega, oskab hoida tuju üleval, lugeda külalisi ja just õigel ajal tegevusi korraldada ning samas anda piisavalt hingamisruumi ja ei ole liiga pealetükkiv, mis paljude pulmaisade puhul võib häiriv olla.
Nii meie ise kui ka meie külalised olid temaga väga rahul - pidu tuli just täpselt selline nagu me lootsime:)
Aitäh Sulle, Margo, veelkord!

Katrin ja Toomas
Katrin Banyasz 30. sept. 2013 kell 10:29
Suured tänud Margole! Tänu Sinule sujus minu juubeliüritus Taagepera Lossis väga toredasti. Minu tänusõnadega ühinevad ka kõik pidulised.
Doris 4. sept. 2013 kell 15:17
Äärmiselt sümpaatne, mõnusa huumori ja laheda olemisega tegelane! Margo oli minu õe pulmas pulmaisaks ja tegi sündmuse tõeliselt toredaks! Tegemist on tõesti oma ala proffessionaaliga, kes teeb oma tööd hingega. Ausalt, see oli minu elu meeldivaim kokkupuude õhtujuhiga! Nalja sai palju, tegevusi oli parajalt ja külaliste vastukaja oli ülimalt positiivne!
Veel kord suured tänud imetoreda päeva eest!
Kallis Margo! 2. sept. 2013 kell 21:49
Me oleme väga tänulikud sulle selle eest, et aitasid meil meie tähtsa sündmuse muuta nii meeldejäävaks, humoorikaks, toredaks ning eriliseks. Me jäime kõigega väga rahule ning meie külalised samuti :) Oli ilus pidu, mis jääb kindlasti terveks eluks meelde!

Soovime sulle palju edu ja jõudu sinu töödes-tegemistes ning nagu öeldud ehk kohtume meie hõbepulmas :D


Tervitades,


Eleri ja Kristo
Pilleriin ja Ats 29. augustil 2013 kell 17:27
Aitäh, Margo Hussar! Meie pulmapidu ei oleks Sinuta nii imeline olnud....kohe,kui tulid ja ohjad enda kätte võtsid, tundsime,et oleme üliõige valiku teinud! Kõik sujus hästi ning mõistsid meid poolelt sõnalt :)
Super!
Valige Margo ja Te ei kahetse!!!!

Pilleriin ja Ats
Marge ja Andrus 27. augustil 2013 kell 12:48
Altäh Sulle meie erilise päeva juhtimise eest!
Oleme väga rahul, et just Sinu valisime seda tähtsat päeva läbi viima.
Kõigil oli lõbus ja kõik sujus kenasti.

Seega kiidame ja soovitame!

Marge ja Andrus
Aureelika 26. augustil 2013 kell 11:13
Margo, me täname sind südamest meie pulmapäeva täiuslikuks muutmise eest. Me ei näinuid ühegi oma külalise seas igavust. Selle asemel olid kõigil suud kõrvuni-seda kõike tänu sinu heale huumorile ja huvitavatele mängudele. Kõike oli tõesti parajalt,sai lusti ja vahepeal õues värsket õhku käia hingamas:)
Kas külalised jäid rahule? viimased sõnad pidulistelt: KORRATA KORRATA:):)
Meie soovitame Margot õhtujuhina väga,tõesti SUPER õhtujuht!

Aitähh sulle Margo!

Aureelika ja Mehis
Heili ja Nevala 19. augustil 2013 kell 12:00
Margo,

Suured tänud Sulle, et meie kauni päeva aitasid veelgi toredamaks teha. Minu sisetunne oli juba algusest peale kindel, et Sa oled suurepärane pulmaisa. Samuti arvasid ka meie külalised, et pulmaisa oli väga HEA!!

Ja samuti jäime Sinu soovitatud bändiga väga rahule. Nii et oleme väga õnnelikud.

Jõudu ja edu, et jaksaksid ikka inimestele rõõmu valmistada.

Õnnelikud ja tänulikud,
Heili ja Nevala
Merje ja Martin 6. augustil 2013 kell 13:19
Tere, oleme saanud päris palju tagasisidet meie pulmadest ja see on olnud positiivne. Rahvas jäi väga rahule pulmadega, milles osalesite Teie, kes seda kõike läbi viis. Ja meie olime ka väga rahul, super töö! Kiidusõnad Teile ja jätkake samas vaimus.

Tervitades
Merje ja Martin Aru
Karoliin ja Heiki 25. juulil 2013 kell 21:10
Suured tänud meie pulmapäeva ilusa ja sujuva korraldamise eest. Kõike oli täpselt parasjagu.
Helen & Clemens 18. juulil 2013 kell 15:00
Suured südamlikud tänud meie pulmapeo läbiviimise eest. Külalised jäid väga rahule ja edastasid vaid kiidusõnu. Saime oma peo kulgemise rahumeeli Sinu kätte usaldada, kõik sujus.

Thanks a lot for a very nice wedding party. Guests enjoyed your calm but determined way during the afternoon and evening. Without you it would not be that much fun! Hope we gonna see you again some other day :grin .

Helen & Clemens
Janar ja Annika 17. juulil 2013 kell 19:38
Suur tänu Margole kauni pulmapeo eest! Julgelt soovitame kõigile, kes otsivad omale pulmaisa või õhtujuhti. Juba esimesest kohtumisest jäi suurepärane mulje. Nii meie kui meie külalised jäid väga rahule. Kuulda on siiani ainult ülivõrdes kiidusõnu! Aitäh, et aitasid muuta meie elu tähtsaima päeva ka seni kõige kaunimaks meie elus!

Jõudu ja edu edaspidiseks

Annika ja Janar Karu
Kärt 7. juulil 2013 kell 13:11
Suured tänud Margole veelkord meie pulmapeo juhtimise eest. Soovitame julgelt Margo teenuseid õhtujuhina ükskõik kellele ja ükskõik mis üritusele. Külalistelt oleme saanud siiamaani tema kohta ainult väga head tagasisidet. Tema korraldatud mängud olid uudsed ja kaasahaaravad ning kõike toimus parajas mahus (oli parajalt aega süüa, vestelda, mängudest osa võtta kui ka tantsida). Lisaks soovitas ta meile erinevaid ansambleid ning tema soovitust usaldades ei pidanud pettuma - ansambel Polero oli väga hea valik nii meie endi kui ka kõikide külaliste arvates.
Eriti positiivne on see, et Margo oskab nii ettevalmistuste kui ka peo ajal igasuguste pisiasjade kohta nõu anda, millele ise ei oskaks tähelepanu pööratagi.
Täname sind veelkord ja loodame, et kohtume peagi mõnel üritusel.
Kärt ja Karel
Marika 12. juunil 2013 kell 13:41
Margo,
Tänud Sulle et korraldasid meile imelise spordipeo.
Sul on oskus olla õhtujuhina parasjagu tagaplaanil, samal ajal tead täpselt millal on õige aeg uue tegevusega välja tulla.
Jäime ise õhtuga väga rahule ja külalised arvasid et öö saabus liiga kiiresti.
Ilusat suve!
Marika Ja Vallo
Liis 23. mail 2013 kell 17:12
Tegelesid meiega Nupp Tööle laagris. Parimat õhtujuhti vist polegi olemas;) Väga positiivne ja alati naeratav;) Ja kõige parem,et oled noortepärane ja sinu mängud olid super toredad;)
Kairit & Desmond 7. mail 2013 kell 00:11
We want to thank Margo for making our wedding day extra special. We only decided to have an MC about 3 months prior to the wedding and actually met him for the first time 3 days before the big event after having had some phone conversations and e-mail exchanges. We had a vision of what we wanted to happen on the day and he totally respected our wishes but also gave us some more tips and suggestions.
Our wedding was a mix of Estonian, Irish and Scottish people so it was important for us that no one would feel left out.
On the day Margo was well prepared and took good care of the guests which allowed us to enjoy the day 100%. He conducted some games where everybody could take part and so 81 year old and 9 year old were able to participate in the same event! He always translated everything from Estonian to English so both sides could understand everything that was going on. The guests were more than pleased and all we heard was positive feedback.
Irish and Scottish people had never been in a wedding with an MC and we are so happy they got such a great and fun experience. I think they might be introducing some of the traditions to their weddings over there :)
I can't envisage there would have been a better person to do the job, we had such an amazing and fun day and Margo definitely played a crucial part in this.
We recommend him to anyone and who knows, there were some unmarried couples in the wedding so one day we might meet again ;)
Thank you!
Eve ja Allan 4. veebr. 2013 kell 23:36
Suured tänud Teile vahva pulmapäeva juhtimise ja huumoriga vürtsitamise eest. Oleme külalistelt kuulnud ainult positiivset tagasisidet. Väga hinnati oskust rahvaga suhelda ja organiseerida mänge nii, et keegi ei tunneks ennast ahistatuna ja vägisi mängima panduna.
Kõik tegevused ja mängud olid omal kohal, midagi ei olnud üle ega puudu. Ka meile korraldatud tegevused olid toredad ja hästi meeldivaks üllatuseks.

Julgeme Teid soovitada kõigile, kes head õhtujuhti otsivad!!!
Janno Laende 23. jaan. 2013 kell 12:59
Mina ja teised Eestimaa meremehed peavad suure heameelega tõdema, et kodanik Margo Hussar, on meid korduvalt ja alati edukalt igavusse suremisest säästnud ja meie üritusi sellega päästnud.... Olgu tegu siis Jõulupeo, Talvepäevade või keerulisema "multifilmiteemalise" stiilipeoga - auga on Ta oma õhtujuhi tiitli alati välja teeninud! Me ei kahetse temaga koostööd ja oleme veendunud, et see koostöö jätkub ka tulevikus. Edu härrale ja pidudel näeme, raisk!
Andres 9. sept. 2012 kell 16:25
Suured tänud minu elukaaslase juubeli paremaks ja lõbusamaks muutmisel !

Andres ja Evelin
Annaliisa & Janar 5. augustil 2012 kell 17:51
Suured-suured tänud sulle, et tegid MEIE päeva supper vingeks. Tunned täpselt oma tööd, mida ja kuidas teha. Senini saame vaid kiidusõnu, kui hea pulmavana olid.

Suured-suured tänud veelkord!!!

Annaliisa&Janar
Piia ja Jaan 21. juulil 2012 kell 20:43
Tahame anda oma südmalikud tänud Margole.
Ta suutis teha meie päeva veel imelisemaks kui see oli. Kõik sujus väga hästi ja me ei pidanud millegi pärast muretsema. Ja nagu kokku lepitud sai siis meie kuldpulmas kohtume jälle. (Kui just varem pole super õhtujuhti vaja.)
Suured suured tänud sulle Margo

Piia ja Jaan
Kadi ja Daniel 16. juulil 2012 kell 06:44
Kallis Margo,

Suur, suur aitäh sulle kõige eest. Meie pulmapäev oli vapustav ja suures osas oleme tänu võlglased sulle :D Kõik meie külalised jäid pävaga väga rahule. Nii siis esimese Eesti-Inglise pulmaga käsi valgeks tehtud Inglastest külalised ei jõudnud ära imestada kui lõbusad ja toredad Eesti pulmad on ja see kõik oli tänu sinu suurepärasele organiseerimisele

Thank you so much for everything you did for us and the guests on saturday. Without you we wouldn't have been able to have the most *** day of our lives!

All the Best ja kõike kaunist

Kadi ja Dan
Taavi ja Reelika 14. juunil 2012 kell 06:10
Suured suured tänud Margole, kes vedas meie pulmapidu. Meie oleme väga väga rahul ja nii palju kui kuulnud oleme külaliste käest siis teistelegi meeldis väga. Julgelt soovitame ka teistele teda... Kõike paremat ja rohkeid pidusi Margole!!!!!
Priit 12. aprillil 2012 kell 07:18
Viibisin alles hiljuti ühe oma sõbra juubelil, mille õhtujuhiks Margo oli. Väga meeldivalt sisustatud õhtu - sai mängitud, nalja ja aega oma tuttavatega isekeskis juttugi rääkida.
Julgen soovitada Margot ka oma tutvusringis. Tänud Sulle.
Carol 30. augustil 2011 kell 13:34
Täname südamest Margot vedamast meie tähtsat päeva. Ülimalt meeldiv õhtujuht, kes tabas igal hetkel peo kulgu ning õhustikku kuni lõpuni. Soovitame julgelt teda ka teistele ning loodame ise teda mõnel meie üritusel kunagi veel kohata Jõudu ja jaksu Margole ning ilusaid meeldejäävaid pidusid kõigile tema vedamisel!
Carol ja Andres
Janika 27. juulil 2011 kell 12:43
Margo,

Suur tänu Sulle toreda sünnipäevapeo eest!
Aeg kulus nii vahvasti, et kesköö saabus päris ootamatult
Ja mis põhiline, kõik jäime rahule!
Häid ideid ka edaspidiseks!

Janika ja Ats
Kersti ja Kristjan Okas 2. märtsil 2011 kell 13:43
Kallis Margo!!
Aitäh Sulle suurepärase ja meeldejääva pulmapeo eest. Jäime korraldatud peoga väga rahule ja ka külalised kiitsid,et pidu oli hästi organiseeritud. Jätsid kõigile piisavalt omaette olemise aega ja samas ka ei pingutanud üle mängude ja muu säärasega. Loodame,et sul läheb ka edaspidiste pidudega sama hästi!!

Tervitusi, Kersti ja Kristjan Okas
Inge 5. veebr. 2011 kell 11:32
Edu Sulle, Margo! Ja seda nii isiklikus plaanis kui kaprojektides, mida vead kogu Järvamaa jaoks.
Postita enda mõtteid ja muljeid
Sinu nimi:*

Kommentaar:*
Kontrollkood*

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Külalisteraamat

Kui ka sina soovid Margo Hussari poolt juhitud pidude käigus tekkinud muljeid ja meeleolusid postitada, siis saad seda teha siin Oli Margo siis jõuluvana, õhtujuht, päevajuht või hoopis pulmaisa, pane oma mõtted siia kirja ;) Pulmaisa Margo Hussar on oma aastatega tehtud pulmaisa ning õhtujuhi rolli täites saanud hulgaliselt positiivset vastukaja.

Külalisteraamat

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht