Pulmaisa Margo Hussar tutvustas Ühel kaunil kevadisel päeval vaatas pulmaisa Margo Hussar üle oma kogunenud ja noorpaaridelt antud ametimärgid. Ilusad, vahvad, erinäolised. Tuli väljapaneku jagu. . .   Pulmaisa Margo Hussar tutvustas oma ametimärke.

Pulmaisa Margo Hussar tutvustas oma ametimärke.

8. mail 2024

Ühel kaunil kevadisel päeval vaatas pulmaisa Margo Hussar üle oma kogunenud ja noorpaaridelt antud ametimärgid. Ilusad, vahvad, erinäolised. Tuli väljapaneku jagu...

Pulmaisa Margo Hussar tutvustas oma ametimärke.
Pulmaisa Margo Hussar tutvustas oma ametimärke.

Ühes haridusasutuses sai üles seatud lihtne, kuid kindlasti huvitav väljapanek läbi erinevate aastate kogunenud ametimärkidest. Kõik kujundused, teostused ja pühendumused kajastusid sel näitusel kenasti.

 

Väljapanekul, mis oli üks osa  suuremast näitusest, oli pulmaisa Margo Hussar välja pannud ühtekokku 250 erinevat ametitunnust. Neid sai kohapeal vaadata ja ka katsuda.

 

Mõnus. Näitus oli üleval peaaegu kuu aega, kuid tõi esile palju häid mälestusi noorpaaridest, kellega koos on nauditud nende elu parimat hetke.

 

Siinkohal tervitused kõikidele noorpaaridele, kes ehk ka siin oma antud märgid ära tunnevad.

 

Pulmaisa Margo Hussar tutvustas oma ametimärke.

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Pulmaisa Margo Hussar tutvustas

Ühes haridusasutuses sai üles seatud lihtne, kuid kindlasti huvitav väljapanek läbi erinevate aastate kogunenud ametimärkidest Kõik kujundused, teostused ja pühendumused kajastusid sel näitusel kenasti Ühel kaunil kevadisel päeval vaatas pulmaisa Margo Hussar üle oma kogunenud ja noorpaaridelt antud ametimärgid. Ilusad, vahvad, erinäolised. Tuli väljapaneku jagu...

Pulmaisa Margo Hussar tutvustas oma ametimärke.

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht
8.3.8