Soovitan lapsehoidjat pulmapeole Kui Teil on pulmapeol lapsi, kellega oleks vaja tegeleda juba 10-ne ringis või rohkem, siis mina soovitan küll palgata nendega tegelema eraldi lapsehoidja. Saavad pidutseda ja pidu nautida rohkem ka Teie külalised ning Teie ise Soovitan lapsehoidjat pulmapeole

Soovitan lapsehoidjat pulmapeole

Margo Hussar

Kui Teil on pulmapeol lapsi, kellega oleks vaja tegeleda juba 10-ne ringis või rohkem, siis mina soovitan küll palgata nendega tegelema eraldi lapsehoidja.

Saavad pidutseda ja pidu nautida rohkem ka Teie külalised ning Teie ise.

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Soovitan lapsehoidjat pulmapeole

Saavad pidutseda ja pidu nautida rohkem ka Teie külalised ning Teie ise Kui Teil on pulmapeol lapsi, kellega oleks vaja tegeleda juba 10-ne ringis või rohkem, siis mina soovitan küll palgata nendega tegelema eraldi lapsehoidja.

Soovitan lapsehoidjat pulmapeole

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht
8.3.8