Milline näeb välja minu Järgnevalt seletan üksikasjalikumalt lahti mõned olulisemad infokillud, mida saate arvestada minuga oma esimest kokkusaamist kaaludes. Esimene kokkusaamine on oma pulmaisa valikul üks tähtsamaid. . . ee Milline näeb välja minu esimene kokkusaamine Teiega

Milline näeb välja minu esimene kokkusaamine Teiega

Margo Hussar

Järgnevalt seletan üksikasjalikumalt lahti mõned olulisemad infokillud, mida saate arvestada minuga oma esimest kokkusaamist kaaludes. Esimene kokkusaamine on oma pulmaisa valikul üks tähtsamaid...

Sellest hetkest, kui noored on endale selgeks teinud ja otsuse vastu võtnud, et abielu on nende jaoks nüüd see õige samm, muutub hetkega päris palju. Esimese asjana tekib kindlasti rida küsimusi- kus ma saan peokoha, dekoratsioonid, fotograafi, videomehe, ansambli, pulmaisa jne. Eelkõige aga, mis see kõik maksma läheb? Esmalt võib tekkida isegi pisuke paanika.

Tasub jääda rahulikuks. Uurida sõpradelt- tuttavatelt, kellel juba on vastavaid kogemusi. Uurida ka siit, pulmad.ee lehelt. Mõelda enese jaoks välja põhipunktid ja eelistused peo stiili suhtes. Tasub võtta hinnapakkumisi erinevate alade erinevatelt tegijatelt.

Kui eelinfo koos, tasub hakata planeerima sõelale jäänud kandidaatidega kohtumisi. Peokohta külastate tavaliselt ise… Tegijatega on võimalus kohtuda juba kus iganes.

Suhteliselt tähtis on kindlasti kohtumine pulmaisaga. Kuna ma ise pole palju teiste pulmaisadega niimoodi kokku puutunud, siis kirjutan siin vaid sellest, kuidas tavaliselt minuga kohtumised välja näevad.

Palun noorpaaridel esimeseks kohtumiseks alati varuda aega 1- 1,5 tundi. On läinud ka kauem. Alla ühe tunni midagi asjalikku kindlasti veel rääkida ei jõua. Mina olen võtnud enda ülesandeks juba esimesel kohtumisel, kuulates noorpaari mõtteid ja tuginedes enda kogemustele, teha valmis selline näitlik üldistest kellaaegadest koosnev ajakava. Muidugi see ajakava ei ole kohe täiuslik ja kõiges täpne- ei saagi veel olla. Tegemist ikkagi esimese kohtumisega, võib-olla valimatagi noortel veel peokoht, ansambel ja teised olulised tegijad pulmapeoks. Küll aga annab selline peo ülesehitamise näitlikustamine noorpaarile selgemalt aimu, kuidas üks pulmapidu välja näeks oma ülesehituselt ja minu eestvedamisel.

Kindlasti suurem osa ajast esimesel kohtumisel läheb noorpaaridele pulma tegevuste ja traditsioonide lahtiseletamisele, tutvustamisele. On ju ühe või teise teesmärgi saavutamiseks võimalik leida erinevaid lahendusi. Noorpaar siis kindlasti veel midagi ei otsusta, küll aga saab aimu, millised on võimalused näiteks mure ära saatmiseks, nime ära saatmiseks jne. Otsused nende poolt tulevad hiljem juba meie ühise koostööna. Seda muidugi juhul, kui ma osutun valituks.

Samuti räägin, millised võiksid olla ka pulma kaunistavad ja sellega ka pulmale sisulist külge andvad asjad. Ma pulmaisana mitte ei räägi noorpaaridele, et tehke nüüd see ja siis see ja siis veel see asi kah… Ma seletan siikohal pigem, mida ühe , või teise asja olemasolu pulmapeole juurde annab. Seda peol, kui ka edaspidi, pulmaaastapäevadel.

Ma ei paku pulmaisana noorpaaridele ise sellist lahendust, et toon need asjad Teile ise… teatava lisatasu eest muidugi… Ei armasta ma peita selliseid aksessuaare ka oma pulmaisa teenuse hinna sisse.

Pigem pakub sellist paketti rohkem pulmakorraldaja, kelle valimine on samuti suhteliselt tähtis. Muidugi enne tasub mõelda noorpaaril, kui otstarbekas ja vajalik see on. Kui pulmadeni on aega ja enesel mõtted olemas ja meeldib asju teha, siis ehk ikka targem ise teha. Siinkohal ma muidugi ei ütle, et pulmakorraldajat pole vaja- see on juba individuaalne ja vastavalt igaühe oma soovidele, ajakasutusele ning rahakoti võimalustele tehtav otsus.

Mina olen sellisel arvamusel, et kui noorpaar valmistab ja otsib pulmapeole vajalikud aksessuaarid ise, siis on neil kahtlemata olemas see õige ja isiklik aura, mis teebki ka noorpaari jaoks nende pulmapäevast selle õige pulmapäeva. No minu arust on naljakas, kui ma pulmaisana pulmapäeval annan noorpaarile koti- siin on Teie pulmaküünal, pulmalipp, pulmaametite medalid jne. Aga kus on hing? Peo hing ja isiklikkus? Sellist pulma ma juhtida ei tahaks, sest liiga palju kumab siis läbi kommertslikkust, mida mina pulmapeol ei poolda.

Ma räägin ja tutvustan noorpaaridele ka erinevaid kohti ja võimalusi, kuskohast ühte, või teist asja saab. Ei räägi hindadest, sest vahendamisega ma ei tegele. Küll aga on mul oma kogemused ühe, või teise koha suhtes, keda julgen soovitada noorpaarile teatavat teenust pakkuma. Ja see ei puuduta mitte ainult peole vajalike meenete muretsemist, vaid ka ansambli, fotograafi jne. soovitamist.

Kindlasti tasub küsida pulmaisa arvamust ka ühe või teise peokoha suhtes. Eks ole kogemusi nendega tegijatel rohkem.

Igatahes usun, et pärast esimest kohtumist pulmaisaga on noortel natuke rohkem aimu, mida pulmades teha saab ja kuidas. Siit edasi on juba otsustamise küsimus. Seda ka pulmaisa valiku suhtes.

Seda meelt olen ma küll- kohtuma peaks mitme pulmaisaga- no vähemalt 2- 4 pulmaisaga. Üle selle läheb ka pilt ehk liiga kirjuks ja tegija valikul on otsustamine hoopis raskem.

Niisiis kokkuvõtteks. Tahtsin öelda, et pulmaisa valikul on esimene kohtumine tähtis. Siit tunnete ära ehk ja saate selgemaks oma peo stiili ja ülesehitusliku poole ning kindlasti saate pulmade kohta rohkem teadmisi enne konkreetsete otsuste tegemist.

 

Margo Hussar
pulmaisa
www.margohussar.ee

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Milline näeb välja minu

Sellest hetkest, kui noored on endale selgeks teinud ja otsuse vastu võtnud, et abielu on nende jaoks nüüd see õige samm, muutub hetkega päris palju Esimese asjana tekib kindlasti rida küsimusi- kus ma saan peokoha, dekoratsioonid, fotograafi, videomehe, ansambli, pulmaisa jne Järgnevalt seletan üksikasjalikumalt lahti mõned olulisemad infokillud, mida saate arvestada minuga oma esimest kokkusaamist kaaludes. Esimene kokkusaamine on oma pulmaisa valikul üks tähtsamaid...

Milline näeb välja minu esimene kokkusaamine Teiega

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht
8.3.8