Õhtujuht Margo Hussar, peojuht, Kas otsid just oma pulma juhtima kogenud pulmaisa? Otsid hoopis oma juubeli, või asutuse peole õhtujuhti? Mul on siiralt hea meel, et sattusid praegu minu kodulehte uudistama. Järgnevalt natukene üldist infot minust ja mu pulmaisa tööst. (Kõik muu info saate kätte klõpsates siin lehel erinevatele teemalinkidele) koht Õhtujuht Margo Hussar, peojuht, pulmavanem ja pulmaisa

Mida on vaja teada hea peo õnnestumiseks

Kas otsid just oma pulma juhtima kogenud pulmaisa? Otsid hoopis oma juubeli, või asutuse peole õhtujuhti? Mul on siiralt hea meel, et sattusid praegu minu kodulehte uudistama.
Järgnevalt natukene üldist infot minust ja mu pulmaisa tööst. (Kõik muu info saate kätte klõpsates siin lehel erinevatele teemalinkidele)

Õhtujuht Margo Hussar, peojuht, pulmavanem ja pulmaisa
Õhtujuht Margo Hussar, peojuht, pulmavanem ja pulmaisa

 

Olen lõpetanud Tallinna Ülikoolis kehakultuuriõpetaja õpingud. Lisaerialaks rekreatsioonikorraldus, ehk vaba aja ürituste korraldamine. Haridustase on võrdsustatud magistrikraadiga. 

 

Õhtujuhina ja pulmaisana tegelen aktiivsemalt 2006 aastast. Olen füüsilisest isikust ettevõtja (FIE). Suudan juhtida pulmapidu soravalt nii eesti, kui inglise keeles.

 

Noorpaari soovil viin lisateenusena läbi ka kohapealse pulmatseremoonia. Sobib, kui õige registreerimine on kas liiga vara, teisel päeval, või liiga kaugel. Külalistele aga emotsiooni tahaks ju pakkuda.

 

Pulmaisa Margo Hussar on saanud tunnustused www.pulmad.ee kaudu:

2013- Pulmaisa 2. koht
2014- Pulmaisa AASTA TEGIJA
2015- Pulmaisa 3. koht
2015- Tseremooniameister AASTA TEGIJA

2016- Pulmaisa AASTA TEGIJA

2016- Tseremooniameister AASTA TEGIJA

2017- Tseremooniameister 3. koht

2017- Pulmaisa 5. koht

2018- Tseremooniameister 2. koht

2018- Pulmaisa 4. koht

2020- Pulmaisa 2.-3. koht

2021- Pulmaisa 5.- 6. koht

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Õhtujuht Margo Hussar, peojuht,

  Olen lõpetanud Tallinna Ülikoolis kehakultuuriõpetaja õpingud Lisaerialaks rekreatsioonikorraldus, ehk vaba aja ürituste korraldamine Kas otsid just oma pulma juhtima kogenud pulmaisa? Otsid hoopis oma juubeli, või asutuse peole õhtujuhti? Mul on siiralt hea meel, et sattusid praegu minu kodulehte uudistama. Järgnevalt natukene üldist infot minust ja mu pulmaisa tööst. (Kõik muu info saate kätte klõpsates siin lehel erinevatele teemalinkidele)

Õhtujuht Margo Hussar, peojuht, pulmavanem ja pulmaisa

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht