Kontakt Hinnaküsimises võiksite täpsustada soovitavat kuupäeva, peo toimumise kohta ja ka seda, mis keeles pulmaisa soovite( eesti või eesti-inglise) Kontakt

Kontakt

Nimi: Margo Hussar

Õhtujuht-pulmaisa

Tel: +372 5564 9220

www.margohussar.ee

 

Kui soovid kutsuda õhtujuhti enda üritusele, või esitada oma küsimus, siis selle jaoks on lihtsaim viis saata allpool sõnum:

PALUN veenduge, et TEIE sisestatud mailiaadress on ÕIGE. Lisage igaks juhuks ikka ka telefoninumber- siis on võimalik Teile ka helistada.

Hinnaküsimises võiksite täpsustada soovitavat kuupäeva, peo toimumise kohta ja ka seda, mis keeles pulmaisa soovite( eesti või eesti-inglise).

Nimi (Ees- ja Perekonnanimi)*
E-mail*
Pealkiri
Sõnum*
Zip code:
Phone:
Please leave blank:
Name:
Last name:
State:
Title Mr/Mrs:
E-mail:

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Kontakt

Nimi: Margo Hussar Õhtujuht-pulmaisa Tel: +372 5564 9220 es1 = 'mailto:margo&#x'; es2 = '2e;hussar@gmail'; es3 = '.com'; ts1 = 'margo.huss'; ts2 = 'ar@gmail.c&#'; ts3 = '111;m'; document write(' '+ts1+ts2+ts3+' '); marg[no-Smpam)o.hussar@gmail.com www

Kontakt

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht