Aasta 2012- tuleb töine Head sõbrad, kliendid ja muidu uudishimulikud kodulehe külastajad! Tore, kui peetakse pidu ja veel toredam, et on kohal ka õhtujuht, kes peo meeldivaks ja piisavalt meelelahutuslikuks / põnevaks teeb ;) Minuga saate alati ühendust! (vasakult "Kontaktid" nupu alt) Teiega läbi aasta: Margo Aasta 2012- tuleb töine ja meeldiv aasta

Aasta 2012- tuleb töine ja meeldiv aasta

9. jaan. 2012

Head sõbrad, kliendid ja muidu uudishimulikud kodulehe külastajad!

Lubage Teid õnnitleda veelkord käesoleva aasta saabumise puhul. Mina isiklikult juba tean vaadates ette oma üritusteplaani, et tuleb töine aasta ( eriti suvi...).

Tore, kui peetakse pidu ja veel toredam, et on kohal ka õhtujuht, kes peo meeldivaks ja piisavalt meelelahutuslikuks / põnevaks teeb ;)

 

Minuga saate alati ühendust! (vasakult "Kontaktid" nupu alt)

 

Teiega läbi aasta:

Margo

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Aasta 2012- tuleb töine

Lubage Teid õnnitleda veelkord käesoleva aasta saabumise puhul Mina isiklikult juba tean vaadates ette oma üritusteplaani, et tuleb töine aasta ( eriti suvi Head sõbrad, kliendid ja muidu uudishimulikud kodulehe külastajad!

Aasta 2012- tuleb töine ja meeldiv aasta

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht