Broneeri oma suvistele üritustele Käes on juba märtsikuu viimsed päevad ja suurem osa lund on maapinnalt kadunud. Osalt on see märk saabuvast ilusast kevadest, aga suuremalt osalt ikka ka märk suveplaanide tegemisel vajadusest juba konkreetsemaks minna. Nii et, seltsimehed, KIIRUSTAGE :D Margo Broneeri oma suvistele üritustele õhtujuht

Broneeri oma suvistele üritustele õhtujuht

29. märtsil 2012

Käes on juba märtsikuu viimsed päevad ja suurem osa lund on maapinnalt kadunud. Osalt on see märk saabuvast ilusast kevadest, aga suuremalt osalt ikka ka märk suveplaanide tegemisel vajadusest juba konkreetsemaks minna.

Kindlasti tasub suviseid üritusi planeerides juba uurida ja ära broneerida peokohad, ansambel ja ka õhtujuht/päevajuht. Suvi juba on kord selline aeg, mis kõigil meil suhteliselt tihedalt täis tuleb. Minul näiteks on tänase päeva seisuga juba suveks broneeritud 6 pulma, 2 jaanipäeva ja veel mõningaid eriüritusi.

Siiski on veel ka vabu "magusamaid" kuupäevi, seda eriti alates juuli teisest poolest ja edasi.

Minu broneeringute ja vabade kuupäevadega saate end endiselt kursis hoida kõrval olevat "Broneeringud" kalendrit sirvides või ka "Üritused" nupule vajutades. Samuti mulle kirjutades, või helistades.

Nii et, seltsimehed, KIIRUSTAGE  :D

 

Margo

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Broneeri oma suvistele üritustele

Kindlasti tasub suviseid üritusi planeerides juba uurida ja ära broneerida peokohad, ansambel ja ka õhtujuht/päevajuht Suvi juba on kord selline aeg, mis kõigil meil suhteliselt tihedalt täis tuleb Käes on juba märtsikuu viimsed päevad ja suurem osa lund on maapinnalt kadunud. Osalt on see märk saabuvast ilusast kevadest, aga suuremalt osalt ikka ka märk suveplaanide tegemisel vajadusest juba konkreetsemaks minna.

Broneeri oma suvistele üritustele õhtujuht

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht