Endise päästjana (11 aastat) Oktoobris 2014 tähistas Paide tuletõrje oma 135. aastapäeva. Selle juubeli üks tähtsündmusi oli kindlasti kontsert "Laulud Päästjatele", kus esitlusele tulid spetsiaalselt selleks päevaks ja tuletõrjujate auks loodud laulud. Kontsert on nähtav siin Klõpsake aga julgelt lingil ja head nautimist ;) Endise päästjana (11 aastat) oli mul au juhtida suurt juubelit

Endise päästjana (11 aastat) oli mul au juhtida suurt juubelit

Margo Hussar 20. okt. 2014

Oktoobris 2014 tähistas Paide tuletõrje oma 135. aastapäeva. Selle juubeli üks tähtsündmusi oli kindlasti kontsert "Laulud Päästjatele", kus esitlusele tulid spetsiaalselt selleks päevaks ja tuletõrjujate auks loodud laulud.

Endise päästjana (11 aastat) oli mul au juhtida suurt juubelit

Õhtujuhina oli minul au laval seda kõike vedada. Eriti pidulik oli tunne mitte ainult kuldse kiivri pärast, mida sain peas kanda, vaid ikka sellepärast, et olen ma ka ise 11 aastat päästjana töötanud Järvamaal. Enam muidugi kahjuks mitte.

 

Kontsert on nähtav siin 

 

Klõpsake aga julgelt lingil ja head nautimist ;)

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Endise päästjana (11 aastat)

Õhtujuhina oli minul au laval seda kõike vedada Eriti pidulik oli tunne mitte ainult kuldse kiivri pärast, mida sain peas kanda, vaid ikka sellepärast, et olen ma ka ise 11 aastat päästjana töötanud Järvamaal Oktoobris 2014 tähistas Paide tuletõrje oma 135. aastapäeva. Selle juubeli üks tähtsündmusi oli kindlasti kontsert "Laulud Päästjatele", kus esitlusele tulid spetsiaalselt selleks päevaks ja tuletõrjujate auks loodud laulud.

Endise päästjana (11 aastat) oli mul au juhtida suurt juubelit

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht