HÄID PÜHI ja MEELDIVAT Head sõbrad, praegused ja tulevased kliendid ning koostööpartnerid - Loodan, et käesolev aasta oli Teilegi meeldivalt meeldejääv. Margo Hussar HÄID PÜHI ja MEELDIVAT AASTAVAHETUST TEILE

HÄID PÜHI ja MEELDIVAT AASTAVAHETUST TEILE

20. dets. 2011

Head sõbrad, praegused ja tulevased kliendid ning koostööpartnerid - Loodan, et käesolev aasta oli Teilegi meeldivalt meeldejääv.

Soovin kõigile mõnusat pühadeaega ja meeleolukat aastavahetust. Olgu järgmisel aastal draakon meie kõigi vastu hea.

 

Margo Hussar

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

HÄID PÜHI ja MEELDIVAT

Soovin kõigile mõnusat pühadeaega ja meeleolukat aastavahetust Olgu järgmisel aastal draakon meie kõigi vastu hea Head sõbrad, praegused ja tulevased kliendid ning koostööpartnerid - Loodan, et käesolev aasta oli Teilegi meeldivalt meeldejääv.

HÄID PÜHI ja MEELDIVAT AASTAVAHETUST TEILE

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht