Hõissa pulmad Käesolev suvi näitab vähemalt minu broneerimiste põhjal, et käes on taas pulmahooaeg. Aga miks ka mitte. . . ilusad ja soojad ilmad, puhkused ja armastus on need, mis pulmaplaanideni viivad. Margo Hõissa pulmad

Hõissa pulmad

23. mail 2012

Käesolev suvi näitab vähemalt minu broneerimiste põhjal, et käes on taas pulmahooaeg. Aga miks ka mitte... ilusad ja soojad ilmad, puhkused ja armastus on need, mis pulmaplaanideni viivad.

Tänase päeva seisuga on minul kalendris juuni- august broneeritud 12 pulmapidu ning mõtlemisel on veel kaks.

Loomulikult on kirjas veel ka jaanipäevapeod ja mõned juubelidki. Aga kes hästi otsib- leiab veel ka vabu kuupäevi. Kui sobivad Teile ja vajate õhtujuhti, või pulmaisa appi- võtke aga julgelt ühendust.

 

Margo

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Hõissa pulmad

Tänase päeva seisuga on minul kalendris juuni- august broneeritud 12 pulmapidu ning mõtlemisel on veel kaks Loomulikult on kirjas veel ka jaanipäevapeod ja mõned juubelidki Käesolev suvi näitab vähemalt minu broneerimiste põhjal, et käes on taas pulmahooaeg. Aga miks ka mitte... ilusad ja soojad ilmad, puhkused ja armastus on need, mis pulmaplaanideni viivad.

Hõissa pulmad

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht