Järvamaa Ettevõtluspäeval olen kohal 31. oktoobrist 5. novembrini toimuvad Järvamaal - Paides, Türil ja Väätsal viiendad Järvamaa ettevõtlusnädala üritused. Eesmärk on tunnustada tublisid kohalikke ettevõtjaid ja väärtustada ettevõtlikku elustiili ning kasvatada ettevõtlusteadlikkust. com/watch?v=HnhuEM-OV1s&feature=player_embedded NÄEME !!! Järvamaa Ettevõtluspäeval olen kohal moderaatorina ja pean pisikese loengu

Järvamaa Ettevõtluspäeval olen kohal moderaatorina ja pean pisikese loengu

21. okt. 2011

31. oktoobrist 5. novembrini toimuvad Järvamaal - Paides, Türil ja Väätsal viiendad Järvamaa ettevõtlusnädala üritused. Eesmärk on tunnustada tublisid kohalikke ettevõtjaid ja väärtustada ettevõtlikku elustiili ning kasvatada ettevõtlusteadlikkust.

Mina olen kohal 2. novembril Ettevõtluspäeva moderaatorina Türil. Samas pean pooletunnise loengu alustavatele ettevõtjatele. Räägin uue ettevõtjana turule tulekust ning ettevõtlusega alustamisel kaasnevate riskide maandamisest - oma pilgu läbi.

Info Järvamaa Ettevõtlusnädalal pakutavate ürituste kohta siin:

http://www.jarva.ee/index.php?page=1341&

Ja filmitreiler sama nädala kohta siin:

http://www.youtube.com/watch?v=HnhuEM-OV1s&feature=player_embedded

NÄEME !!!

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Järvamaa Ettevõtluspäeval olen kohal

Mina olen kohal 2 novembril Ettevõtluspäeva moderaatorina Türil 31. oktoobrist 5. novembrini toimuvad Järvamaal - Paides, Türil ja Väätsal viiendad Järvamaa ettevõtlusnädala üritused. Eesmärk on tunnustada tublisid kohalikke ettevõtjaid ja väärtustada ettevõtlikku elustiili ning kasvatada ettevõtlusteadlikkust.

Järvamaa Ettevõtluspäeval olen kohal moderaatorina ja pean pisikese loengu

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht
8.3.8