Jõulud olid pikad Nüüd, kus ka jaanuaris on juba üle nädalajagu päevi möödunud, on hea teha kokkuvõte möödunud jõuluhooajast. Etteruttavalt- oli pikk ja mõnusalt töine jõuluaeg nii õhtujuhina kui juluvanana. - siis võite juba kirjutada või mailida mulle :P Peatse kohtumiseni! Margo Jõulud olid pikad

Jõulud olid pikad

Margo Hussar 11. jaan. 2013

Nüüd, kus ka jaanuaris on juba üle nädalajagu päevi möödunud, on hea teha kokkuvõte möödunud jõuluhooajast. Etteruttavalt- oli pikk ja mõnusalt töine jõuluaeg nii õhtujuhina kui juluvanana.

Minu jõuluaeg algas juba 24. novembril 2012 ja lõppes 4. jaanuaril 2013. Selle aja sees oli minu külastada 20 erinevat just jõuluteemalist pidu, kus ei puudunud minu rollis ka jõuluvana. Lisaks jõulupidudele tegin detsembrikuus ka veel ühe hõbepulma ning ühe pulmapeo ära.

 

Aga sel kuul suutsin ma autoga erinevate pidude vahet sõites läbida üle 6000 km- paras hulk sõidutunde rooli taga peole minekuks ja sealt tagasi kojusõiduks sai kulutatud.

 

Kus ma siis käisin? Ikka ühest Eestimaa otsast teise- küll pikki, küll risti kaarti vaadates- aga olen õnnelik.  OLI HEA KUU.

 

Kes aga juba mõtlevad ette ka järgmistele jõuludele- mida soovitangi tegema hakata, sest jõulud tulevad uuesti nii kui nii...- siis võite juba kirjutada või mailida mulle :P

 

Peatse kohtumiseni!

 

Margo

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Jõulud olid pikad

Minu jõuluaeg algas juba 24 novembril 2012 ja lõppes 4 Nüüd, kus ka jaanuaris on juba üle nädalajagu päevi möödunud, on hea teha kokkuvõte möödunud jõuluhooajast. Etteruttavalt- oli pikk ja mõnusalt töine jõuluaeg nii õhtujuhina kui juluvanana.

Jõulud olid pikad

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht