Jõulud tulevad õhtujuhil pikad Jõuludeni veel aega on. Vähemalt nii mõtlevad mõned. Tegelikult aga on praegu vaat et viimane hetk mõelda oma asutuse jõulupeo organiseerimisele- leida hea peokoht, ansambel ja õhtujuht. Margo Jõulud tulevad õhtujuhil pikad

Jõulud tulevad õhtujuhil pikad

Margo Hussar 25. okt. 2012

Jõuludeni veel aega on. Vähemalt nii mõtlevad mõned. Tegelikult aga on praegu vaat et viimane hetk mõelda oma asutuse jõulupeo
organiseerimisele- leida hea peokoht, ansambel ja õhtujuht.

Minulgi on hakanud juba jõulupidudeks kuupäevad broneeringutest täituma. Mõne jaoks üllatav on aga seegi, et esimese jõulupeo teen mina sel aastal õhtujuhina lausa 24. novembrikuu päeval juba.


Lisaks seltskondlikele mängudele pakun ma jõuluprogrammis ka jõuluvana rolli teenust- ehk siis üks ansambli plokivahe saab sisustatud ikka õiges jõulumeeleolus :D

Mis puutub aga mu tellimisse, siis siit moraal - jõulud pole kaugel ja jõulukuu ei ole nii pikk ühti, et saaksite enesele alati hea õhtujuhi. St, et broneerige juba täna- muidu jääte ilma ;)
Võtke aga julgelt mu kodulehe ülevalt veerust "Kontakt" nupuke ja kirjutage.

Margo

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Jõulud tulevad õhtujuhil pikad

Minulgi on hakanud juba jõulupidudeks kuupäevad broneeringutest täituma Mõne jaoks üllatav on aga seegi, et esimese jõulupeo teen mina sel aastal õhtujuhina lausa 24 Jõuludeni veel aega on. Vähemalt nii mõtlevad mõned. Tegelikult aga on praegu vaat et viimane hetk mõelda oma asutuse jõulupeoorganiseerimisele- leida hea peokoht, ansambel ja õhtujuht.

Jõulud tulevad õhtujuhil pikad

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht
8.3.8