Jõulupidudeks mängud ja jõulumehe Aeg on tellida oma asutuse-, firma-, valla- või seltsingu jõulupeole õhtujuht. Minu programmis on kaasahaaravad mängud ja ei puudu ka jõulumees. . . jpg 0,3Mb) Jõulupidudeks mängud ja jõulumehe vaheplokk

Jõulupidudeks mängud ja jõulumehe vaheplokk

Margo Hussar 24. sept. 2013

Aeg on tellida oma asutuse-, firma-, valla- või seltsingu jõulupeole õhtujuht. Minu programmis on kaasahaaravad mängud ja ei puudu ka jõulumees...

Arvestusega, et Teil on oma peol olemas ka ansambel(kelle võin soovitada), siis on õhtujuhil tavaliselt täita aeg peo alguses ja kolm muusikaploki vahet. Alati võime kokku leppida ka teisiti.

 

Vahed sisustan meeleolukate mängudega. Kõik vajalik, mis mängudeks kulub, on õhtujuhina mul enesel kaasas. Jõuluajale kohaselt viin ühe vaheploki läbi jõuluvanana, kes siis vastavalt Teie soovile võib ka kinke jagada (kui need kohapeal ootamas). Muidu aga ikka mängud ja mängud.

 

Veel- hinnad ei ole jõuludeajale omaselt topelt, nagu vahel ikka arvatakse ;)

 

Kirjutage ja suhtleme täpsemalt Teie jõulupeo teemal juba edasi...

 

Margo Hussar

55649220

www.margohussar.ee

 

jpg (.jpg 0,3Mb).

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Jõulupidudeks mängud ja jõulumehe

Arvestusega, et Teil on oma peol olemas ka ansambel(kelle võin soovitada), siis on õhtujuhil tavaliselt täita aeg peo alguses ja kolm muusikaploki vahet Alati võime kokku leppida ka teisiti Aeg on tellida oma asutuse-, firma-, valla- või seltsingu jõulupeole õhtujuht. Minu programmis on kaasahaaravad mängud ja ei puudu ka jõulumees...

Jõulupidudeks mängud ja jõulumehe vaheplokk

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht