Kirjutasin oma arvamusloo noorpaari Pulmaisa valikul on kindlasti ühel tähtsamal kohal temaga esmakohtumine. Mis ta Teile räägib ja mis infot kohe esimesel korral Te tema käest saate, või peaksite saama. Täpsemalt soovitan Teil seda lugeda SIIT Kirjutasin oma arvamusloo noorpaari esimesest kohtumisest pulmaisaga

Kirjutasin oma arvamusloo noorpaari esimesest kohtumisest pulmaisaga

Margo Hussar 8. jaan. 2015

Pulmaisa valikul on kindlasti ühel tähtsamal kohal temaga esmakohtumine. Mis ta Teile räägib ja mis infot kohe esimesel korral Te tema käest saate, või peaksite saama.

Kirjutasin sellest pikema loo enda arvamuse põhjal ja ka just esimesest kohtumisest minu, kui pulmaisaga  www.pulmad.ee lehel.

 

Täpsemalt soovitan Teil seda lugeda SIIT.

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Kirjutasin oma arvamusloo noorpaari

Kirjutasin sellest pikema loo enda arvamuse põhjal ja ka just esimesest kohtumisest minu, kui pulmaisaga www pulmad Pulmaisa valikul on kindlasti ühel tähtsamal kohal temaga esmakohtumine. Mis ta Teile räägib ja mis infot kohe esimesel korral Te tema käest saate, või peaksite saama.

Kirjutasin oma arvamusloo noorpaari esimesest kohtumisest pulmaisaga

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht
8.3.7