Kuidas on võimalik ühe Nagu olen ka eelnevalt maininud, siis oma õhtujuhtimisi teen ma kahe töökoha kõrvalt. Järgnevalt lisan kaks linki Reporter. ee lehelt, kus mul õnnestus ühe 24 h tuletõrje vahi ajal kahe sündmuse lahendamise läbi telepurki saada. ee/2012/05/22/taaskord-polenud-illegaalne-soevabrik-koormab-valda-ja-paastjaid/ Margo Kuidas on võimalik ühe töövahetusega kaks korda telepurki saada

Kuidas on võimalik ühe töövahetusega kaks korda telepurki saada

23. mail 2012

Nagu olen ka eelnevalt maininud, siis oma õhtujuhtimisi teen ma kahe töökoha kõrvalt. Järgnevalt lisan kaks linki Reporter.ee lehelt, kus mul õnnestus ühe 24 h tuletõrje vahi ajal kahe sündmuse lahendamise läbi telepurki saada.

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Kuidas on võimalik ühe

Head vaatamist (lingid tuleb kopeerida omale aadressiribale) http://www Nagu olen ka eelnevalt maininud, siis oma õhtujuhtimisi teen ma kahe töökoha kõrvalt. Järgnevalt lisan kaks linki Reporter.ee lehelt, kus mul õnnestus ühe 24 h tuletõrje vahi ajal kahe sündmuse lahendamise läbi telepurki saada.

Kuidas on võimalik ühe töövahetusega kaks korda telepurki saada

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht