Lugu sellest, kuidas keegi Oma igapäevases elus ei ole ma ainult õhtujuht- pulmaisa. Olen veel Anna Vaba Aja Maja juhataja. Lisaks kultuurisündmuste korraldamisele tegeleme ka muuga. . . näiteks heakorraga talgute korras. Margo Lugu sellest, kuidas keegi suudab ära rikkuda heakorratalgute mõtte. . .

Lugu sellest, kuidas keegi suudab ära rikkuda heakorratalgute mõtte...

4. mail 2012

Oma igapäevases elus ei ole ma ainult õhtujuht- pulmaisa. Olen veel Anna Vaba Aja Maja juhataja. Lisaks kultuurisündmuste korraldamisele tegeleme ka muuga... näiteks heakorraga talgute korras.

Vahel esineb ka minu töös tagasilööke... õnneks siiski mitte õhtujuhtimiste kohapealt. Küll aga näide seekord inimeste hea tahte mõnitamisest... kahjuks on selliseid inimesi..:(

Laupäeval koristasid head Anna kandi inimesed talgute korras Purdi kabeli ümbrust. Hiljem käidi koos puhastamas ka küla teeääri. Kõik sai puhtam, kui varem. Aga on olemas inimeseloomi, kes ei hooli põrnugi teiste püüdlustest, ega looduslikust ilust ja juba esmaspäeva varahommikuks oli vastpuhastatud teeäärsesse kraavi sokutatud suur hunnik kellegi remondijäätmeid.

Täpsemalt ka Reporter.ee videos alljärgneval lingil:

http://www.reporter.ee/2012/05/04/ara-puhastatud-metsaalune-loobiti-uuesti-prugi-tais/

 

Olgem ikka head ja märkavamad.

 

Margo

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Lugu sellest, kuidas keegi

Vahel esineb ka minu töös tagasilööke Oma igapäevases elus ei ole ma ainult õhtujuht- pulmaisa. Olen veel Anna Vaba Aja Maja juhataja. Lisaks kultuurisündmuste korraldamisele tegeleme ka muuga... näiteks heakorraga talgute korras.

Lugu sellest, kuidas keegi suudab ära rikkuda heakorratalgute mõtte. . .

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht
8.3.8