Margo Hussar juhtis oma Pulmaisa ja tseremooniameister Margo Hussar juhtis 2019. aasta augustis oma 250. pulmapeo. Seekordne juubelipidu sai juhitud kahes keeles- eesti ning inglise keeles. Margo Hussar tänab usalduse eest kõiki oma 250 noorpaari ja on valmis aitama veel teist samapalju Margo Hussar juhtis oma 250. pulmapeo!

Margo Hussar juhtis oma 250. pulmapeo!

Margo Hussar 11. augustil 2019

Pulmaisa ja tseremooniameister Margo Hussar juhtis 2019. aasta augustis oma 250. pulmapeo. Seekordne juubelipidu sai juhitud kahes keeles- eesti ning inglise keeles.

Väga tore üritus, kirjutan kommentaari
Kommentaar on selle tekstiga
adsdasd asdasd asd asd asdasd as asd
Testin kommentaare 4 sisutekst
Suurepärane peokorraldus, kõik laabus ülihästi
Margo Hussar juhtis oma 250. pulmapeo!

Esimene veerand tuhat sai pulmaisa rollis Margo Hussaril täis 10.08.2019, kui oma vägagi rahvusvahelise pulma pidasid Rety ja Amro. Nagu noorpaar ise toonitas, olid külaliste hulgas kakekümne erineva rahvuse esindajad.

 

Margo Hussar tänab usalduse eest kõiki oma 250 noorpaari ja on valmis aitama veel teist samapalju. 

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Margo Hussar juhtis oma

Väga tore üritus, kirjutan kommentaari Kommentaar on selle tekstiga adsdasd asdasd asd asd asdasd as asd Testin kommentaare 4 sisutekst Suurepärane peokorraldus, kõik laabus ülihästi Esimene veerand tuhat sai pulmaisa rollis Margo Hussaril täis 10 08 Pulmaisa ja tseremooniameister Margo Hussar juhtis 2019. aasta augustis oma 250. pulmapeo. Seekordne juubelipidu sai juhitud kahes keeles- eesti ning inglise keeles.

Margo Hussar juhtis oma 250. pulmapeo!

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht