Margo Hussar on 2015 Hea meel on teatada, et selgunud pulmad. ee hääletuse tulemusena on Margo Hussar saanud märkimist lausa kahes kategoorias. Hääletustulemused SIIN Margo Hussar on 2015 aasta parim tseremooniameister ja pulmaisade arvestuses Eesti kolmas.

Margo Hussar on 2015 aasta parim tseremooniameister ja pulmaisade arvestuses Eesti kolmas.

Margo Hussar 19. jaan. 2016

Hea meel on teatada, et selgunud pulmad.ee hääletuse tulemusena on Margo Hussar saanud märkimist lausa kahes kategoorias.

Margo valiti 2015 aasta Eesti Tegijamaks tseremooniameistriks:

 

Hääletustulemusi näeb SIIT

 

Samuti oli Margo juba aastaid tabelis ka pulmaisana. Aastal 2015 sai Margo Pulmaisa kategoorias 3 koha.

 

Hääletustulemused SIIN

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Margo Hussar on 2015

Margo valiti 2015 aasta Eesti Tegijamaks tseremooniameistriks: Hääletustulemusi näeb SIIT Samuti oli Margo juba aastaid tabelis ka pulmaisana Aastal 2015 sai Margo Pulmaisa kategoorias 3 koha Hea meel on teatada, et selgunud pulmad.ee hääletuse tulemusena on Margo Hussar saanud märkimist lausa kahes kategoorias.

Margo Hussar on 2015 aasta parim tseremooniameister ja pulmaisade arvestuses Eesti kolmas.

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht