Osalen Eesti uues filmis Terve suve üle Eesti toimunud Filmitalgute raames tehtav ühisfilm „Täitsa lõpp“ esilinastused on paika saanud. Film esilinastub peamiselt 11. 11. 11 kokku 111 kohas üle Eesti. html Kutsun kõiki filmi vaatama Osalen Eesti uues filmis "Täitsa lõpp" näitlejana

Osalen Eesti uues filmis "Täitsa lõpp" näitlejana

27. okt. 2011

Terve suve üle Eesti toimunud Filmitalgute raames tehtav ühisfilm „Täitsa lõpp“ esilinastused on paika saanud. Film esilinastub peamiselt 11.11.11 kokku 111 kohas üle Eesti.

Osalesin filmis näitlejana sanitari rollis. (Treileris näha see kapotil ja kes panniga pähe saab)

Filmi treiler siin:

 http://www.youtube.com/watch?v=3qaKNZMKp3o&feature=player_embedded

Olin ka kogu Filmitalgute projekti ajal Järva maakonna koordinaator.

Minu arvamus projektis osalemisest siin:

http://filmitalgud.blogspot.com/2011/09/sona-saab-sanitarjarvamaa-koordinaator.html

Kutsun kõiki filmi vaatama.

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Osalen Eesti uues filmis

Osalesin filmis näitlejana sanitari rollis (Treileris näha see kapotil ja kes panniga pähe saab) Filmi treiler siin: http://www Terve suve üle Eesti toimunud Filmitalgute raames tehtav ühisfilm „Täitsa lõpp“ esilinastused on paika saanud. Film esilinastub peamiselt 11.11.11 kokku 111 kohas üle Eesti.

Osalen Eesti uues filmis "Täitsa lõpp" näitlejana

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht