Pulmadee valib taaskord Aasta VÄGA HEA MEEL on teatada et juba 6. aastat järjest olen mina, MARGO HUSSAR, osutunud pulmad. ee Aasta Tegijate finaalhääletuse vääriliseks. Sel aastal on taas minu õnn olla tseremooniameistri ning pulmaisa nominendiks. Nii et kutsun hääletama. Oma hääle mulle ja ka teistele headele tegijatele saate anda SIIN Minu poolt juba ette tänud mu esitajatele ning hääletajatele!!! Pulmad. ee valib taaskord Aasta Tegijaid

Pulmad.ee valib taaskord Aasta Tegijaid

Margo Hussar 30. jaan. 2019

VÄGA HEA MEEL on teatada et juba 6. aastat järjest olen mina, MARGO HUSSAR, osutunud pulmad.ee Aasta Tegijate finaalhääletuse vääriliseks. Sel aastal on taas minu õnn olla tseremooniameistri ning pulmaisa nominendiks. Nii et kutsun hääletama.

Pulmad.ee valib taaskord Aasta Tegijaid

Oma hääle mulle ja ka teistele headele tegijatele saate anda SIIN

 

Minu poolt juba ette tänud mu esitajatele ning hääletajatele!!!

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Pulmadee valib taaskord Aasta

Oma hääle mulle ja ka teistele headele tegijatele saate anda SIIN Minu poolt juba ette tänud mu esitajatele ning hääletajatele!!! VÄGA HEA MEEL on teatada et juba 6. aastat järjest olen mina, MARGO HUSSAR, osutunud pulmad.ee Aasta Tegijate finaalhääletuse vääriliseks. Sel aastal on taas minu õnn olla tseremooniameistri ning pulmaisa nominendiks. Nii et kutsun hääletama.

Pulmad. ee valib taaskord Aasta Tegijaid

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht