Pulmaderohke suvi seljataga- ees Nagu õhtujuhtidel ikka, siis on meie töös põhiliselt kaks tööderohkemat hooaega- suvi oma pulmade ja suvepäevadega ning talv jõulupidudega. Kohtumiseni! Pulmaderohke suvi seljataga- ees terendamas jõuluaeg

Pulmaderohke suvi seljataga- ees terendamas jõuluaeg

Margo Hussar 6. sept. 2013

Nagu õhtujuhtidel ikka, siis on meie töös põhiliselt kaks tööderohkemat hooaega- suvi oma pulmade ja suvepäevadega ning talv jõulupidudega.

Suve kolmel põhikuul oli mul lisaks 4 jaaniõhtule juhtida 20 pulmapidu, 3 asutuste suvepäeva ja paar juubelitki. 

Juba on alanud aga broneerimine mitte vaid saabuvateks jõuludeks ja aastavahetuseks, vaid ka järgmisesse suvesse.

Nagu ikka, on mu vabade ja kinniste kuupäevade olemasolu alati reaalajas nähtav kodulehe broneerimiskalendris. Otsige omale sobiv kuu üles ja siis juba kuupäevgi näha...

Kohtumiseni!

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Pulmaderohke suvi seljataga- ees

Suve kolmel põhikuul oli mul lisaks 4 jaaniõhtule juhtida 20 pulmapidu, 3 asutuste suvepäeva ja paar juubelitki Juba on alanud aga broneerimine mitte vaid saabuvateks jõuludeks ja aastavahetuseks, vaid ka järgmisesse suvesse Nagu õhtujuhtidel ikka, siis on meie töös põhiliselt kaks tööderohkemat hooaega- suvi oma pulmade ja suvepäevadega ning talv jõulupidudega.

Pulmaderohke suvi seljataga- ees terendamas jõuluaeg

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht
8.3.8