Pulmaisa - tseremooniameister Margo Margo Hussar on teinud nüüdseks tavapärasele pulmaisa rollile ka justnimelt noorpaaride soovile lisaks peo juhtimisele pulmatseremooniaid. . nüüd täitus abielutseremooniatõendil number 50. JÄTKAN RÕÕMUGA :D Pulmaisa - tseremooniameister Margo Hussar tegi oma 50. abielutseremoonia

Pulmaisa - tseremooniameister Margo Hussar tegi oma 50. abielutseremoonia

Margo Hussar 4. augustil 2019

Margo Hussar on teinud nüüdseks tavapärasele pulmaisa rollile ka justnimelt noorpaaride soovile lisaks peo juhtimisele pulmatseremooniaid.. nüüd täitus abielutseremooniatõendil number 50.

Pulmaisa - tseremooniameister Margo Hussar tegi oma 50. abielutseremoonia

Aasta siis oli 2015, kui Kaie ja Mikk palusid tungivalt et just Margo Hussar, olles ise ka pulmaisa, teeks nendele ilusa tseremoonia koos külalistega... kuigi Margo oli alguses kahtlev, siis just see tehtud ilukõne andis noorpaarile ja ka pulmaisale endale niipalju jõudu ja indu edaspidiseks...

 

Meenutus 1. tseremooniast 14.02.2015. KAIE ja MIKK.

 

 

Nüüd aga...  3.08.2019: KRISLI ja SIMONi  50. tseremoonia.. ja see oli juba inglise ja eesti keeles... 

 

 

JÄTKAN RÕÕMUGA :D

Pulmaisa - tseremooniameister Margo Hussar tegi oma 50. abielutseremoonia

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Pulmaisa - tseremooniameister Margo

Aasta siis oli 2015, kui Kaie ja Mikk palusid tungivalt et just Margo Hussar, olles ise ka pulmaisa, teeks nendele ilusa tseremoonia koos külalistega Margo Hussar on teinud nüüdseks tavapärasele pulmaisa rollile ka justnimelt noorpaaride soovile lisaks peo juhtimisele pulmatseremooniaid.. nüüd täitus abielutseremooniatõendil number 50.

Pulmaisa - tseremooniameister Margo Hussar tegi oma 50. abielutseremoonia

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht