Pulmaisa Margo Hussar avas Alustame. . Juba küsitakse- teen siis märkmiku lahti. Küll hinnas kokkuleppele jõuame- enne katsume aru saada, kes TEIE olete ja mis TEIE tahate siis aga, mis mina pakkuda saan. . . Seda tööd saades kui hiljem TEID teenindades, KINDEL! Pulmaisa Margo Hussar avas kalendri aastateks 2020- 2021.

Pulmaisa Margo Hussar avas kalendri aastateks 2020- 2021.

Margo Hussar 27. juunil 2019

Alustame.. Juba küsitakse- teen siis märkmiku lahti. Küll hinnas kokkuleppele jõuame- enne katsume aru saada, kes TEIE olete ja mis TEIE tahate siis aga, mis mina pakkuda saan...

Kirjutage mulle kohe siin otse KONTAKT lingi alt või mailiaadressile .

Suudan ALATI väita ( kui pole just välisriigis), vastan esimese tunnga- päevaga. Kuid mitte kunagi üle paari päeva. Seda tööd saades kui hiljem TEID teenindades, KINDEL!

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Pulmaisa Margo Hussar avas

Kirjutage mulle kohe siin otse KONTAKT lingi alt või mailiaadressile es1 = 'mailto:marg'; es2 = 'o hussar@gm'; es3 = ';ail.com'; ts1 = 'margo.hussar'; ts2 = ';@gmail Alustame.. Juba küsitakse- teen siis märkmiku lahti. Küll hinnas kokkuleppele jõuame- enne katsume aru saada, kes TEIE olete ja mis TEIE tahate siis aga, mis mina pakkuda saan...

Pulmaisa Margo Hussar avas kalendri aastateks 2020- 2021.

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht