Pulmaisa Margo Hussar on Juba aastast 2013 on pulmaisa Margo Hussar olnud portaali pulmad. ee "Aasta Tegija" edetabelis jõudnud finaali nominendina. Nende kuue aasta jooksul on saadud kokku neljal korral auväärne AASTA TEGIJA tiitel ka pulmaisa ning tseremooniameistri kategooriates. Oma pulmaisa ja tseremooniameistri rolli täidab ta alati südamega Pulmaisa Margo Hussar on juba 6. aastat edetabeli eesotsas.

Pulmaisa Margo Hussar on juba 6. aastat edetabeli eesotsas.

Margo Hussar 27. mail 2019

Juba aastast 2013 on pulmaisa Margo Hussar olnud portaali pulmad.ee "Aasta Tegija" edetabelis jõudnud finaali nominendina. Nende kuue aasta jooksul on saadud kokku neljal korral auväärne AASTA TEGIJA tiitel ka pulmaisa ning tseremooniameistri kategooriates.

Siinkohal on hea meenutada tulemusi, mis on selgunud portaali pulmad.ee rahvahääletuse, ehk just inimeste häälte, tulemusena:

 

2013- Pulmaisa 2. koht
2014- Pulmaisa AASTA TEGIJA
2015- Pulmaisa 3. koht
2015- Tseremooniameister AASTA TEGIJA

2016- Pulmaisa AASTA TEGIJA

2016- Tseremooniameister AASTA TEGIJA

2017- Tseremooniameister 3. koht

2017- Pulmaisa 5. koht

2018- Tseremooniameister- 2. koht

2018- Pulmaisa- 4. koht

 

Pulmaisa Margo Hussar tänab oma toetajaid ning lubab, et ei lase oma teenuse kvaliteeti langeda. Oma pulmaisa ja tseremooniameistri rolli täidab ta alati südamega.

Pulmaisa Margo Hussar on juba 6. aastat edetabeli eesotsas.

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Pulmaisa Margo Hussar on

Siinkohal on hea meenutada tulemusi, mis on selgunud portaali pulmad ee rahvahääletuse, ehk just inimeste häälte, tulemusena: 2013- Pulmaisa 2 Juba aastast 2013 on pulmaisa Margo Hussar olnud portaali pulmad.ee "Aasta Tegija" edetabelis jõudnud finaali nominendina. Nende kuue aasta jooksul on saadud kokku neljal korral auväärne AASTA TEGIJA tiitel ka pulmaisa ning tseremooniameistri kategooriates.

Pulmaisa Margo Hussar on juba 6. aastat edetabeli eesotsas.

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht
8.3.8