Pulmaisa Margo Hussar on Pulmad. ee valib igal aastal välja erinevates pulmadega seotud kategooriates parimad tegijad. Aastal 2013 on pulmaisade hulgas finaalhääletusel parima kolme seas ka Margo Hussar. ee/pulmad/pulmablogid/aasta-tegija-valimised/aasta-tegija-2013-haaletamine-toimub-siin Head hääletamist! Pulmaisa Margo Hussar on pulmad. ee 2013 aasta parimate valimise finaalis

Pulmaisa Margo Hussar on pulmad.ee 2013 aasta parimate valimise finaalis

15. nov. 2013

Pulmad.ee valib igal aastal välja erinevates pulmadega seotud kategooriates parimad tegijad. Aastal 2013 on pulmaisade hulgas finaalhääletusel parima kolme seas ka Margo Hussar.

Ka Sina saad anda oma hääle parimatele tegijatele, kes on Sulle pulmades rõõmu teinud ja keda Sa sooviksid esile tõsta ja tunnustada. Olgu siis tegemist pulmaisa, ansambli, või cateringiga- oma lemmiku poolt tasub hääletada.

 

Oma hääle saad anda pulmad.ee lehel:

 

http://pulmad.ee/pulmad/pulmablogid/aasta-tegija-valimised/aasta-tegija-2013-haaletamine-toimub-siin

 

Head hääletamist!

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Pulmaisa Margo Hussar on

Ka Sina saad anda oma hääle parimatele tegijatele, kes on Sulle pulmades rõõmu teinud ja keda Sa sooviksid esile tõsta ja tunnustada Olgu siis tegemist pulmaisa, ansambli, või cateringiga- oma lemmiku poolt tasub hääletada Pulmad.ee valib igal aastal välja erinevates pulmadega seotud kategooriates parimad tegijad. Aastal 2013 on pulmaisade hulgas finaalhääletusel parima kolme seas ka Margo Hussar.

Pulmaisa Margo Hussar on pulmad. ee 2013 aasta parimate valimise finaalis

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht