Pulmaisa Margo Hussar on Pulmaisa Margo Hussar tegi 2017 aasta juulikuus oma 200. pulma. Selle tähtsa hetke tähistamiseks pidas pulmaisa meeles ka oma kaunist noorpari ning kinkis neile pudeli kihisevat. " Pulmaisa Margo Hussar on teinud juba 200 pulma

Pulmaisa Margo Hussar on teinud juba 200 pulma

Margo Hussar 1. augustil 2017

Pulmaisa Margo Hussar tegi 2017 aasta juulikuus oma 200. pulma.
Selle tähtsa hetke tähistamiseks pidas pulmaisa meeles ka oma kaunist noorpari ning kinkis neile pudeli kihisevat.

Pulmaisa Margo Hussar on teinud juba 200 pulma

Iga noorpaar ja iga pulm on eriline. Kuid pulm, mis oma järjestuselt kannab mõnd erilisemat numbrit, on märkimist väärt. Seda enam, et järjekorralt selliseid kahe nulliga lõppevaid pulmi ei täitu ju igal aastal. 

Ilus on ka fakt, et kogu pulmaisana juhitud 200. pulmast on 30. noorpaarile Margo Hussar ise läbiviinud ka pulmatseremoonia. Ilusad ümmargused numbrid mõlemad.

Pulmaisa ütleb: "Tahan tänada kõiki noorpaare, kelle pulmaisa mul on olnud AU olla ja kes mind sellel päeval usaldasid... Tänu Teile ja Teie pulmadele arenen ka mina ise iga kord. TÄNAN TEID.
Tänan kõiki tegijaid pulmades- koostöös Teiega olen teinud need tähtsad päevad. TÄNAN."

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Pulmaisa Margo Hussar on

Iga noorpaar ja iga pulm on eriline Kuid pulm, mis oma järjestuselt kannab mõnd erilisemat numbrit, on märkimist väärt Pulmaisa Margo Hussar tegi 2017 aasta juulikuus oma 200. pulma. Selle tähtsa hetke tähistamiseks pidas pulmaisa meeles ka oma kaunist noorpari ning kinkis neile pudeli kihisevat.

Pulmaisa Margo Hussar on teinud juba 200 pulma

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht