Pulmaisa Margo Hussar valiti Pulmadeteemaline veebiportaal pulmad. ee korraldab iga aasta parimate Tegijate väljaselgitamiseks küsitluse/konkursi. Parimad selguvad 21. erinevas kategoorias. ee lehel Pulmaisa Margo Hussar valiti Eesti parimaks

Pulmaisa Margo Hussar valiti Eesti parimaks

10. veebr. 2015

Pulmadeteemaline veebiportaal pulmad.ee korraldab iga aasta parimate Tegijate väljaselgitamiseks küsitluse/konkursi. Parimad selguvad 21. erinevas kategoorias.

Pulmaisa Margo Hussar valiti Eesti parimaks

Pulmaisade kategoorias oli seekord finaliste 5, kelle hulgast rahvahääletuse tulemusena valiti Tegijam pulmaisa aastal 2014. Sel aastal sai austava nimetuse just pulmaisa Margo Hussar.

 

Täpsemalt näete tulemusi www.pulmad.ee lehel.

 

 

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Pulmaisa Margo Hussar valiti

Pulmaisade kategoorias oli seekord finaliste 5, kelle hulgast rahvahääletuse tulemusena valiti Tegijam pulmaisa aastal 2014 Sel aastal sai austava nimetuse just pulmaisa Margo Hussar Pulmadeteemaline veebiportaal pulmad.ee korraldab iga aasta parimate Tegijate väljaselgitamiseks küsitluse/konkursi. Parimad selguvad 21. erinevas kategoorias.

Pulmaisa Margo Hussar valiti Eesti parimaks

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht