Suvi näitab, et pulmade Saabuv suvi näitab juba praegu mu 2013 aasta broneerimiskalendris, et tuleb hea pulmade rohke suvi. Mis siis muud, kui et HÕISSA PULMAD !!! Suvi näitab, et pulmade pidamine on taas moes

Suvi näitab, et pulmade pidamine on taas moes

Margo Hussar 5. aprillil 2013

Saabuv suvi näitab juba praegu mu 2013 aasta broneerimiskalendris, et tuleb hea pulmade rohke suvi.

Hetkel on mind oodatud pulmaisana juba 14 erinevasse pulma. Seda ajavahemikul juuni kuni august 2013. Pooled neist pulmadest on juulikuus. Tasub mainimist, et 2012 aastal oli mul samal ajavahemikul juhtida 16 pulmapidu.

Muidugi on suvel ka veel jaanipäevad, juubelid ja asutuste suvepäevad tegemisel.


Tuleb tõdeda, et pulmade kohta on küsitud palju rohkem, kuid tihtilugu juba kinni olevatele kuupäevadele. Siiski näitab see, et pulmade pidamine on jätkuvalt moes, seda eriti suvekuudel.

 

Moodi hakkab minema ka pulmaisa Margo Hussar, kelle kohta leiab häid kommentaare juba pulmad.ee lehel. Lisaks heale tagasisidele leiab mind "Aasta pulmaisa 2012" esitatud kandidaatide hulgastki.

 

Järelikult teen ikka õiget asja ja peab edaspidi veelgi rohkem pingutama- et olla veel rohkem tipus.

 

Mis siis muud, kui et HÕISSA PULMAD !!!

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Suvi näitab, et pulmade

Hetkel on mind oodatud pulmaisana juba 14 erinevasse pulma Seda ajavahemikul juuni kuni august 2013 Saabuv suvi näitab juba praegu mu 2013 aasta broneerimiskalendris, et tuleb hea pulmade rohke suvi.

Suvi näitab, et pulmade pidamine on taas moes

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht