Uue kujundusega koduleht sai Hea meel on teatada, et alates 8. oktoobrist on üleval ja kasutusvalmis uus koduleht. Just seesama, kus Te praegu olete ja seda uudist loete.   Uue kujundusega koduleht sai valmis

Uue kujundusega koduleht sai valmis

Margo Hussar 9. okt. 2021

Hea meel on teatada, et alates 8. oktoobrist on üleval ja kasutusvalmis uus koduleht. Just seesama, kus Te praegu olete ja seda uudist loete.

Pulmaisa ja õhtujuht Margo Hussar teatab rõõmuga, et uus koduleht vastab paljudele kaasaegsetele nõudmistele. Olulisem on kindlasti see, et kodulehte on hea kasutada nii arvutis, kui nüüd ka nutiseadmetes. Leht on selleks suurepäraselt kohandatud.

Lisaks on lihtsam kalendris näha juba broneeritud kuupäevi, mis on reastatud kohe kalendrit avades esivaatesse. Enam ei pea vaatama kuukaupa, kas sellel kuupäeval on Teile sobilik päev vaba või juba kinni. Kui ees nimekirjas seda näha ei ole, siis on päev vaba.

Lehel on veel palju uut ja kindlasti kõigega end tuttavaks tegemine nõuab aega. Aga võtke see aeg ja head lehitsemist.

Ja kontakteeruge, kui soovite pulmaisa või õhtujuhti oma üritusele tellida. 

Kogenud pulmaisa
Margo Hussar on kogemustega pulmaisa, kes võtab enda õlule pidulikult muheda meeleolu loomise, annab nõu tegevuste osas ja muudab pulmavanemana peo meeldejäävaks.

Meeleolukas õhtujuht
Lisaks pulmakorraldusele on Margo Hussar ka kogemustega õhtujuht, kes loob peomeeleolu nii firmade suve- ja talvepäevadel, juubelitel, juhib meelsasti ka akadeemilisemaid üritusi.

Ansambli valimine
Lisaks traditsioonilisele pulmaisa - õhtujuhi tööle aitab Margo Hussar valida ka muusikalist poolt, et ürituse meeleolu vastaks soovitud peo eesmärkidele ja leiaksid õiged esinejad.

Kontaktandmed
Margo Hussar, pulmaisa - peojuht
Telefon: (+372) 5564 9220
E-mail:
Veebileht www.margohussar.ee

Veebilehe disain ja CMS

Uue kujundusega koduleht sai

Pulmaisa ja õhtujuht Margo Hussar teatab rõõmuga, et uus koduleht vastab paljudele kaasaegsetele nõudmistele Olulisem on kindlasti see, et kodulehte on hea kasutada nii arvutis, kui nüüd ka nutiseadmetes Hea meel on teatada, et alates 8. oktoobrist on üleval ja kasutusvalmis uus koduleht. Just seesama, kus Te praegu olete ja seda uudist loete.

Uue kujundusega koduleht sai valmis

www.margohussar.ee © 2021 Margo Hussar » pulmaisa - õhtujuht